İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden öğretmenler günü indirimleri

İBB Sosyal Tesisleri ile İBB İştiraklerinden KÜLTÜR AŞ ve AĞAÇ AŞ, geleceğin mimarı öğretmenlerimiz için Öğretmenler Günü’ne özel indirimler uyguluyor.

YAŞAM 23.11.2019, 08:46 23.11.2019, 08:49 BERKE EREN
92
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden öğretmenler günü indirimleri

İBB’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL İNDİRİMLER

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışının en güzel yansımalarından İBB Sosyal Tesisleri, en özel ve özverili mesleklerden birini icra eden öğretmenlerimizi özel günlerinde unutmadı.

Sosyal Tesisler her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Günü dolayısıyla; geleceğimizi inşa eden öğretmenlerimizi 23 ve 24 Kasım tarihlerinde, aileleri ile birlikte yüzde 20 indirimli olarak ağırlayacak.

Emekli öğretmenleri de kapsayan indirim uygulaması; Arnavutköy, Avcılar, Beykoz Koru, Beykoz Sahil, Çamlıca, Dragos, Fethipaşa, Florya, Gözdağı, Haliç, İstinye, Kasımpaşa, Küçükçekmece, Safa Tepesi, Sultanbeyli Gölet ve Cihangir Sosyal Tesisleri’nin restoran bölümlerinde geçerli olacak. Kurum kimlik kartı ibraz edilerek yararlanılacak olan indirim, 8 kişiye kadar yüzde 20, 8 kişiden fazlası içinse yüzde 10 olarak uygulanacak.

İBB İştiraki AĞAÇ AŞ de 23 -24 Kasım’da tüm Bahçe Market’lerde öğretmenlere özel yüzde 15 indirim uygulayacak. Öğretmenler Günü’ne özel mini bahçeler hazırlayan AĞAÇ AŞ’nin indirimi İstanbul genelindeki tüm Bahçe Market’lerde geçerli olacak.

İBB İştiraki KÜLTÜR AŞ ise 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında 20-27 Kasım tarihleri arasında internet üzerinden alışverişlerde büyük indirim uygulamaya başladı.

Seçili kitaplarda yüzde 65’e, kırtasiye ve hediyelik ürünlerimizde yüzde 50’ye varan indirim kampanyası büyük ilgi görüyor.

Kampanyalar aşağıdaki adreslerde:

#İstanbulKitapçısıMağazaları
www.istanbulkitapcisi.com
www.hediyemistanbul.com

Yorumlar (0)