Bengü İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi Ücretsiz Konseri Bengü İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi Ücretsiz Konseri

Valentina Lisitsa
İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu, İstanbul
24 Şub 2024
21:00
bilet

VALENTİNA LISITSA'NIN BÜYÜLÜ PİYANO RESİTALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Dünyanın en iyi piyanistlerinden biri olan ve Rachmaninoff'un Kraliçesi adıyla tanınan Valentina Lisitsa 24 Şubat'ta İstanbul Kongre Merkezi’nde…
Klasik müziğin öncü isimlerinden, Ukrayna kökenli Amerikalı piyanist Valentina Lisitsa, internet üzerindeki büyük başarısını küresel bir konser kariyerine dönüştürerek, Avrupa, ABD, Güney Amerika ve Asya'nın en prestijli konser mekanlarında sahne aldı. Washington Post Online, Lisitsa'nın çalma tarzını "Oldukça doğrudan" olarak nitelendirirken, onun müziği süslemeden ve kişilik dayatmadan temelde dürüst ve doğrudan bir şekilde sunma yeteneğini vurguluyor.

YouTube kanalı, 650.000'den fazla abone ve 147 milyon görüntüleme ile müzikseverleri büyülemeye devam ediyor. Ayrıca, Spotify hesabında aylık 1 milyondan fazla dinleyiciye ulaşarak dinleyici kitlesini genişletiyor.

Valentina Lisitsa, bu büyük başarılarına bir yenisini eklemek üzere 24 Şubat'ta İstanbul'da sahne alacak. Art Symphony ile düzenlenecek olan konser, İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Valentina Lisitsa'nın İstanbul konseri, Beethoven, Rachmaninoff, Balakirev, Chopin ve Liszt gibi büyük ustaların eserlerini içeren bir repertuvarla dinleyicilere unutulmaz bir gece vadediyor. Lisitsa'nın piyano virtüözitesi, müziği doğrudan ve samimi bir şekilde sunma tarzıyla dinleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Bu büyülü piyano resitalini kaçırmamak için biletlerinizi hemen alın! Valentina Lisitsa'nın benzersiz müzikal yolculuğuna tanıklık etmek için 24 Şubat tarihini ajandanıza eklemeyi unutmayın!