TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI

Odalar
Yurtda 1,2,3 ve 4 Kişilik Odalar Mevcuttur, Odalar laminant parke olup, her odada standart olarak banyo ve wc bulunmaktadır ayrıca öğrenciye ait kişisel dolabı, çalışma masası, kütüphane, ayakkabı dolabı , televizyon, buzdolabı, baza ve full ortopedik yatak, telefon vs. mevcutur. Odalarda 7/24 wireless internet bulunmaktadır.
Özel Turkuaz Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları 
Özel Turkuaz Öğrenci Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Mlli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeden, güler yüzlü ve konaklama hizmeti tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrencilere evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına katkı sağlamayı amaçlamıştır. Yurdumuz İstanbul’un öğrenci semti olarak kabul edilen, sosyal yaşamın önemli bir merkezi ve şehir içi toplu ulaşım hatlarının birleşme noktası olan Çapa Fatih’te merkezi ve güvenli konumdadır. 

Neden Turkuaz Öğrenci Yurdu ?
 Bir öğrencinin yüksek öğrenimi sırasında ikameti için 4 seçeneceği vardır. Kira, devlet yurdu, pansiyon ve tabiki Turkuaz Öğrenci Yurdu. Turkuaz Öğrenci Yurdu , eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir. Tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir.

BAKIRKÖY ERKEK ÖĞRENCİ YURT ŞUBESİ
Adres: Osmaniye mah. Fabrikalar cad. No: 44 B Blok (Bakırköy Adliye Sarayı Karşısında) / Bakırköy - İstanbul
Telefon: +90 (212)542 29 66
Gsm: +90 546 864 13 09

Bakırköy Erkek Öğrenci Yurt Şubemiz Üniversitelere Ulaşım Süresi 
İstanbul Üniversitesi Bakırköy Sağlık MYO yürüyerek 15 dk. 
Kadir Has Bahçelievler Kampüsü otobüs ile 10 dk. 
Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü otobüsle 10 dk. 
Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi otobüsle 10 dk.
 Kültür Üniversitesi yürüyerek 15 dk. 
Arel Üniversitesi otobüsle 15 dk. 
Yeni Yüzyıl Üniversitesi metrobüsle 15 dk. Yıldız Teknik Davutpaşa Kampüsü metro ile 15 dk.