The Blaze (Live)
KüçükÇiftlik Park, İstanbul
18 May 2024
18:00
bilet
Etkinliğe Dair
Ünlü Fransız elektro ikilisi THE BLAZE, 5 yıl aradan sonra canlı performansı  ile 18 mayıs 2024’de Epifoni deneyimiyle sevenlerini dans ettirmeye KüçükÇiftlik Park’a geliyor !

Çarpıcı vokallerle süslü mistik müzikleriyle hislerinizi harekete geçiren Fransız elektro ikilisi THE BLAZE, canlı performanslarıyla 5 yıl aradan sonra İstanbul'u dans ettirmeye geliyor! Bu yıl yayınladıkları ikinci albümleri 'Jungle'ın başarısını turne ile süsleyecek olan The Blaze, Epifoni organizasyonuyla 18 Mayıs 2024 gecesi KüçükÇiftlik Park'ta sahne alacak.

Her ikisi de sinema ve fotoğrafçılık dünyasından gelen Guillaume ve Jonathan Alric tarafından 2016 yılında kurulan The Blaze, 'Virile' ve ardından aynı adlı EP'den 'Territory' için hazırladıkları videonun yayınlanmasıyla kısa sürede adından çokça söz ettirdi. 100 milyondan fazla izlenen bu video birçok ödüle layık görüldü ve özellikle komünyon sahneleri sayesinde hem müzikseverlerin, hem de eleştirmenlerin ilgisini çekti. İkili, ilk albümleri 'Dancehall'ın kulağa ruhun derinliklerinden geliyormuş gibi gelen vokalleri ve rafine prodüksiyonları ile uluslararası müzik sahnesinde de varlıklarını sağlamlaştırdı.

Ayasofya Tarih ve Deneyim Müzesi - 7 Mart Ayasofya Tarih ve Deneyim Müzesi - 7 Mart

İkinci albümleri 'Jungle' ile ünlerini zirveye taşıyan The Blaze, seyahat ettikleri ülkelerden yeni deneyimlerle dönüyor ve görsel dünyalarını ve müziklerini daha da ileri götürüyor. Tamamen kendi yaptıkları videolar tükenmez bir yaşam ve ilham kaynağı olan şehir ormanlarında geçen ikilinin büyülü dünyasına tanıklık etmek isteyenler için konserin biletleri satışta!