Spider-Man: Into the Spider-Verse Live in Concert
Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi, İstanbul
4 Şub 2024
19:00
bilet
Etkinliğe Dair
“SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE” FİLMİ  DEV PERDE DE SEYİRCİYLE BULUŞURKEN FİLMİN MÜZİKLERİ CANLI PERFORMANSLA SAHNEYE TAŞINACAK!

Brooklyn, New York’tan Istanbul’a Örülen:
SPIDER-MAN™: 
INTO THE SPIDER-VERSE
LIVE IN CONCERT
3-4 ŞUBAT TARİHLERİNDE İLK KEZ ZORLU PSM’DE


Brooklyn, New York’taki tarihi Kings Theatre’da biletleri tükenen dünya prömiyerinin ardından Birleşik Kralık (UK) turnesine çıkan “SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE LIVE IN CONCERT”, 3-4 Şubat tarihlerinde ilk kez BKM ve Zorlu PSM iş birliğiyle Türkiye’ye geliyor! 

Yıldız Tilbe Stadyum Konseri Yıldız Tilbe Stadyum Konseri


Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek “SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE LIVE IN CONCERT”, etkileyici hikayesi ve göz alıcı sahneleriyle, dev bir perdede seyirciyle buluşurken, filmin büyüleyici müzikleri de canlı orkestra eşliğinde hem miniklere hem de ailelere çok özel bir müzik deneyimi sunacak. Zorlu PSM’de sömestr coşkusu doyasıya yaşanacak!


“SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE LIVE IN CONCERT”; Dünya prömiyerinde, çığır açan görsel stili, karakterleri, hikayesi, seslendirmesi ve müzikleriyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük övgü aldı. Türünün tek örneği olan bu gösteri, canlı bir deneyim sunması bakımından da gösteri dünyasında çığır açacağa benziyor…


Akademi Ödüllü animasyon filminin bir gösterimi olan “SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE LIVE IN CONCERT” canlı orkestra, grup ve pikaplarla sahnede Spider-Man (Örümcek Adam) hayranlarına unutulmaz anlar yaşatacak. Altın Küre adayı, Emmy ödüllü Daniel Pemberton; Post Malone, Lil Wayne, Jaden Smith, ve Nicki Minaj’ın katkılarıyla orijinal film müziklerini besteledi. Hip-hop temelli müzik, filmin dokusu boyunca örülmüş, güçlü, dayanıklı ve evrensel kahramanlık temalarını destekleyen bir ses evreni ile kaçırılmaması gereken bir müzik şöleni.


Daniel Pemberton projeyi şu sözleriyle anlatıyor; “Spider-Man, şimdiye kadar yazdığım en sevdiğim müziklerden biri. Milyonlarca şeyin yanı sıra tam bir orkestra elektronik müzik vs. Teknik açıdan o kadar karmaşık ki, onu canlı bir konserde gerçekten yeniden üretebileceğimizi hiç düşünmemiştim. Ama bir şekilde başardık…”


SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSELIVE IN CONCERT 
3-4 Şubat tarihlerinde Zorlu PSM, İstanbul’da!