Uluslararası Haliç Kürek Yarışları’nın 4. Düzenlendi Uluslararası Haliç Kürek Yarışları’nın 4. Düzenlendi

Sivasspor - Konyaspor Maç Biletleri

 Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu, Sivas

 14 Mayıs 2023 Pazar, 20:00

Sivasspor maç bileti almanın en uygun ve kolay yolu biletwise! Kırmızı beyazlıların maçlarına yerinde tanıklık etmek istiyorsan hemen maç biletini biletwise aracılığıyla al, takımına destek ol! Tribünde yerini alamayacaksan kombineni veya maç biletini istediğin fiyata biletwise aracılığıyla sat, sesini taraftarın ile duyur!

1967 yılında kurulan Sivasspor, 1967-68 sezonunda Türkiye ikinci liginde boy göstermeye başlayan takım, 2005 yılında kadar 1. Lig’de oynamıştır. 2004-2005 sezonunda Süper Lig’e çıkan kırmızı beyazlılar, 2007-08 sezonunda şampiyonluğu kıl payı, averaj ile kaçırmıştır. 2008-09 yılında ligi ikinci sırada bitiren Sivasspor, Intertoto Kupası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanmıştır. Kulüp, maçlarını Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda oynamaktadır.

2022-2023 Süper Lig'de Sivasspor ile Konyaspor karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, Sivasspor - Konyaspor biletleri ne zaman satışa çıkıyor sorusunun cevabını biletwise’da buluyor. Son düdüğe kadar devam edecek bu mücadenin biletlerini, biletwise aracılığıyla şimdi satın al!

Sivasspor ekibinin Konyaspor ile olan karşılaşmasını sen de tribünden izlemek istiyorsan, biletler tükenmeden tribündeki yerini almayı unutma!

Ev sahibi avantajını kullanmak isteyen Sivasspor, taraftarının da desteğiyle galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor. Konyaspor ise bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ile ayrılmak istiyor. Sen de çok talep gören Sivasspor - Konyaspor biletlerini biletwise’dan al, koltuğunu garantile, bu mücadeleyi kaçırma!

En popüler bilet platformu olan biletwise, tüm sporseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. PSG, Manchester City, Juventus, Liverpool ve tüm takım taraftarları, biletlerini ve kombinelerini biletwise aracılığıyla satıp, renktaşlarına devrediyor! Hemen üye ol, bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmamak için yüksek talep gören Sivasspor - Konyaspor maç biletini hemen al, takımının sesi ol! Maçta yerini alamayacaksan, istediğin fiyattan maç biletini sat, veya kombineni devret, sesini taraftarın ile duyur!

Sivasspor - Konyaspor maç bileti nasıl alırım?

Maç bileti satın almak için, biletwise’a hemen üye ol!

Hesabına giriş yap.
Dilediğin kategoriden Sivasspor - Konyaspor maç biletini seç.
Ödeme sayfasına geç.
Kredi veya banka kartı ile ödemeyi tamamla.
İşte bu kadar kolay!

Sivasspor - Konyaspor maç biletimi nasıl satarım?

  
Maç bileti satmak veya kombine devretmek için, biletwise’a hemen üye ol!
Hesabına giriş yap.
Sivasspor - Konyaspor maçı için bilet veya kombine kategorini seç.
Bilgilerini doldurarak ilanını biletwise’a koy.
Hem koltuğun hem de cebin boş kalmasın!

Bilet

Editör: TE Bilisim