Sivasspor - Kayserispor Maç Biletleri

 Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu, Sivas

 28 Mayıs 2023 Pazar, 20:00

Sivasspor maç bileti almanın en uygun ve kolay yolu biletwise! Kırmızı beyazlıların maçlarına yerinde tanıklık etmek istiyorsan hemen maç biletini biletwise aracılığıyla al, takımına destek ol! Tribünde yerini alamayacaksan kombineni veya maç biletini istediğin fiyata biletwise aracılığıyla sat, sesini taraftarın ile duyur!

Euro 2024 / Avrupa Futbol Şampiyonası - Screening & Gathering Euro 2024 / Avrupa Futbol Şampiyonası - Screening & Gathering

1967 yılında kurulan Sivasspor, 1967-68 sezonunda Türkiye ikinci liginde boy göstermeye başlayan takım, 2005 yılında kadar 1. Lig’de oynamıştır. 2004-2005 sezonunda Süper Lig’e çıkan kırmızı beyazlılar, 2007-08 sezonunda şampiyonluğu kıl payı, averaj ile kaçırmıştır. 2008-09 yılında ligi ikinci sırada bitiren Sivasspor, Intertoto Kupası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanmıştır. Kulüp, maçlarını Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda oynamaktadır.

2022-2023 Süper Lig'de Sivasspor ile Kayserispor karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, Sivasspor - Kayserispor biletleri ne zaman satışa çıkıyor sorusunun cevabını biletwise’da buluyor. Son düdüğe kadar devam edecek bu mücadenin biletlerini, biletwise aracılığıyla şimdi satın al!

Sivasspor ekibinin Kayserispor ile olan karşılaşmasını sen de tribünden izlemek istiyorsan, biletler tükenmeden tribündeki yerini almayı unutma!

Ev sahibi avantajını kullanmak isteyen Sivasspor, taraftarının da desteğiyle galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor. Kayserispor ise bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ile ayrılmak istiyor. Sen de çok talep gören Sivasspor - Kayserispor biletlerini biletwise’dan al, koltuğunu garantile, bu mücadeleyi kaçırma!

En popüler bilet platformu olan biletwise, tüm sporseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. PSG, Manchester City, Juventus, Liverpool ve tüm takım taraftarları, biletlerini ve kombinelerini biletwise aracılığıyla satıp, renktaşlarına devrediyor! Hemen üye ol, bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmamak için yüksek talep gören Sivasspor - Kayserispor maç biletini hemen al, takımının sesi ol! Maçta yerini alamayacaksan, istediğin fiyattan maç biletini sat, veya kombineni devret, sesini taraftarın ile duyur!

Sivasspor - Kayserispor maç bileti nasıl alırım?

Maç bileti satın almak için, biletwise’a hemen üye ol!

Hesabına giriş yap.
Dilediğin kategoriden Sivasspor - Kayserispor maç biletini seç.
Ödeme sayfasına geç.
Kredi veya banka kartı ile ödemeyi tamamla.
İşte bu kadar kolay!

Sivasspor - Kayserispor maç biletimi nasıl satarım?

  
Maç bileti satmak veya kombine devretmek için, biletwise’a hemen üye ol!
Hesabına giriş yap.
Sivasspor - Kayserispor maçı için bilet veya kombine kategorini seç.
Bilgilerini doldurarak ilanını biletwise’a koy.
Hem koltuğun hem de cebin boş kalmasın!

Bilet

Editör: TE Bilisim