“Harry Potter ve Felsefe Taşı” in Concert

Fenomen serinin ilk filmi “Harry Potter ve Felsefe Taşı”, canlı orkestra eşliğinde Zorlu PSM’de!

Sinema 23.10.2017, 00:58 BERKE EREN
638
“Harry Potter ve Felsefe Taşı” in Concert

“Harry Potter ve Felsefe Taşı” in Concert

03 Kasım 20:30 - 04 Kasım 19:30

Movies in Concert” serisi, büyülü bir dünyanın kapısını aralıyor…

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, beyazperdede konser deneyimi sunan Movies in Concert serisi kapsamında sinema tarihinin fenomen serisinin ilk filmi “Harry Potter ve Felsefe Taşı”nı ağırlayacak. John Williams imzalı film müziklerinin Orkestra Istanbul tarafından icra edileceği etkinlik, izleyicileri 3-4 Kasım tarihlerinde Harry Potter’ın büyülü dünyasıyla buluşturacak.

CineConcerts ve Warner Bros Consumer Products, geçtiğimiz yıl Harry Potter Film Concert adını verdikleri, kült filmin gösterim ve müzikal performansının eş zamanlı gerçekleşeceği bir dünya turu duyurdu. Haziran 2016'da başlayan tur, J.K. Rowling'in “Büyücülük Dünyası”nı, 2018 yılı boyunca 35'ten fazla ülkeyi kapsayan yüzlerce gösteride izleyicilerle buluşturacak. Bu turne kapsamında Harry Potter serisinin ilk filmi “Harry Potter ve Felsefe Taşı”, 3-4 Kasım tarihlerinde üst üste iki gece Zorlu PSM Ana Tiyatro’da büyülü bir dünyanın kapısını aralayacak.    

                                                     

“Harry Potter kültürel bir fenomen”

Görsel medya ile canlı müzik performansları deneyiminde lider konumdaki prodüksiyon firmalarından biri olan CineConcerts Başkanı ve Harry Potter Film Concert’in Yapımcısı Justin Freer, bu seri hakkında düşüncelerini "Harry Potter filmleri günümüzde bile milyonlarca hayranı mutluluğa boğarak devamlılığını sürdüren bir kültürel fenomen. Filmlerin ödüllü müziklerini ilk kez canlı bir orkestranın yorumuyla, filmlerin dev sinema perdesine projeksiyonuyla eş zamanlı olarak sunuyor olmak da bizim için büyük bir zevk. Bu unutulmaz bir etkinlik olacak." sözleriyle açıklıyor.

CineConcerts’in Kurucu Ortağı ve Yapımcısı Brady Beaubien, “Harry Potter, tüm dünyada heyecanın eş anlamı olarak kabul görüyor. Biz de tüm filmi, unutulmaz müzikleriyle canlandırarak, seyircileri bu sihirli dünyaya döndürmeyi umuyoruz.” sözleriyle serinin taşıdığı önemi anlatıyor.

HARRY POTTER characters, names and related indicia are © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. Harry Potter Publishing Rights © JKR. (s17)

Bilet Fiyatları

Normal Dönem

1.Kategori: 290,00 TL

2.Kategori: 230,00 TL

3.Kategori: 190,00 TL (Tükendi)

4.Kategori: 150,00 TL (Tükendi)

5.Kategori: 95,00 TL (Tükendi)

- 4 Kasım performansında Visa Platinum Kategorisi bulunmaktadır. Bu kategoriden alacağınız biletler ile performans öncesinde VIP alanında ağırlanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

- Visa Kategori Yükseltme 3-4 Kasım performansları için geçerlidir.

- Visa Kategori Yükseltme sadece Pazar günleri geçerlidir.

-Öğrenci biletleri tükenmiştir.

BİLET AL

Yorumlar (0)