Tarih
Cuma, 23 Haziran 2023 21:30
 Kategori
Ön Satış - Ayakta / Early Bird - Standing (Tükendi) - ₺550,00
Genel Satış - Ayakta / General Admission - Standing - ₺825,00
Uzak Görüş - Oturmalı (-18) / Long Distance - Seated (-18) - ₺715,00
Kısıtlı Görüş - Oturmalı (-18) / Limited View - Seated (-18) - ₺605,00
bilet
 Mekan
Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi - İstanbul

2023 yılı için uzun soluklu bir turne program duyuran “tek kişilik müzik grubu” Tash Sultana, 23 Haziran akşamı PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında rotasını İstanbul’a çevirerek Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne geliyor!

%100 Müzik Sunar: KALEO, J. Bernardt, Sena Şener %100 Müzik Sunar: KALEO, J. Bernardt, Sena Şener

Avustralya'nın en çok çalışan müzik üreticilerinden biri olarak anılan Tash Sultana, multi-enstrümantalist, şarkıcı-söz yazarı, yapımcı, mühendis ve girişimci gibi saymakla bitiremeyeceğimiz unvanlara sahip tek kişilik bir dev kadro!

Büyükbabasının kendisine hediye ettiği gitar sayesinde 3 yaşında müziğe merak salan Tash Sultana, yıllar geçtikçe piyano, klavye, synth, bas, davul, perküsyon, vuruş yapma, örnekleme, beatbox, trompet, saksafon, flüt, mandolin, ud, armonika, tur çeliği ve panpipe gibi diğer enstrümanlarla da müzikal üretimler yapmaya başladı. Sıra dışı müzikal yeteneği sayesinde, Tash, 5 oktava uzanan bir vokal aralığına denk gelen vurmalı ve parmakla vurma tarzı gitarı içeren kendine has müzik tarzını geliştirdi.

“Toplum standartlarına uymayı reddeden” Tash, viral olan 2016 çıkışlı “Jungle” şarkısına kadar Melbourne sokaklarında, barlarında ve gece kulüplerinde sahne aldı.  Tash, “Jungle”ın milyonlarca kez dinlenmesinin ardından kapalı gişe konserlerle kitlesini genişletti ve ikonik "Red Rocks Amphitheatre"ı sadece 5 dakikada iki kez “sold out” edebilmeyi başardı. Tash, 2019'da dünya genelinde yarım milyondan fazla bilet sattı.

2022'de Tash, Melbourne's Iconic Chapel off Chapel'de kaydedilen canlı performansları içeren özel bir MTV Unplugged (Live in Melbourne) albümü yayınladı. Kayıt, doğal öğelerinde gelişen bir sanatçıya samimi bir bakış olarak eleştirmenlerden tam not aldı. Tash'in performansı, 160'tan fazla ülkede paylaşılan Avustralyalı sanatçılar arasında bugüne kadarki en başarılı performanstı.

Editör: TE Bilisim