TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI DAVUTPAŞA KIZ ÖĞRENCİ YURT ŞUBESİ

TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI

Özel Kız Öğrenci Yurtları 13.01.2022, 22:06 13.01.2022, 22:10 BERKE EREN
14
TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI DAVUTPAŞA KIZ ÖĞRENCİ YURT ŞUBESİ

TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI

Odalar
Yurtda 1,2,3 ve 4 Kişilik Odalar Mevcuttur, Odalar laminant parke olup, her odada standart olarak banyo ve wc bulunmaktadır ayrıca öğrenciye ait kişisel dolabı, çalışma masası, kütüphane, ayakkabı dolabı , televizyon, buzdolabı, baza ve full ortopedik yatak, telefon vs. mevcutur. Odalarda 7/24 wireless internet bulunmaktadır.
Özel Turkuaz Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları 
Özel Turkuaz Öğrenci Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Mlli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeden, güler yüzlü ve konaklama hizmeti tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrencilere evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına katkı sağlamayı amaçlamıştır. Yurdumuz İstanbul’un öğrenci semti olarak kabul edilen, sosyal yaşamın önemli bir merkezi ve şehir içi toplu ulaşım hatlarının birleşme noktası olan Çapa Fatih’te merkezi ve güvenli konumdadır. 

Neden Turkuaz Öğrenci Yurdu ?
 Bir öğrencinin yüksek öğrenimi sırasında ikameti için 4 seçeneceği vardır. Kira, devlet yurdu, pansiyon ve tabiki Turkuaz Öğrenci Yurdu. Turkuaz Öğrenci Yurdu , eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir. Tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir.

DAVUTPAŞA KIZ ÖĞRENCİ YURT ŞUBESİ
Adres:Davutpaşa Mah. Davutpaşa Cad. No: 149 Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa Kampüsü Arka Kapısında / Esenler- İstanbul
Telefon: +90 (212) 611 63 95
Gsm: +90 546 864 13 04
E-mail: info@turkuazkizogrenciyurdu.com
Web: http://davutpasa-kiz-ogrenci-yurdu.turkuazkizogrenciyurdu.com/

Davutpaşa Kız Öğrenci Yurt Şubemiz Üniversitelere Ulaşım Süresi
 Davutpaşa Kız Öğrenci Yurdumuz Yıldız Teknik Üniversitesine yürüme ile 2-3 dk

Yorumlar (0)