TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI AVCILAR KIZ ÖĞRENCİ YURT ŞUBESİ

TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI

Özel Kız Öğrenci Yurtları 13.01.2022, 22:10 13.01.2022, 22:16 BERKE EREN
14
TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI AVCILAR KIZ ÖĞRENCİ YURT ŞUBESİ

TURKUAZ KIZ VE ERKEK YURTLARI

Odalar
Yurtda 1,2,3 ve 4 Kişilik Odalar Mevcuttur, Odalar laminant parke olup, her odada standart olarak banyo ve wc bulunmaktadır ayrıca öğrenciye ait kişisel dolabı, çalışma masası, kütüphane, ayakkabı dolabı , televizyon, buzdolabı, baza ve full ortopedik yatak, telefon vs. mevcutur. Odalarda 7/24 wireless internet bulunmaktadır.
Özel Turkuaz Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları 
Özel Turkuaz Öğrenci Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Mlli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeden, güler yüzlü ve konaklama hizmeti tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrencilere evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına katkı sağlamayı amaçlamıştır. Yurdumuz İstanbul’un öğrenci semti olarak kabul edilen, sosyal yaşamın önemli bir merkezi ve şehir içi toplu ulaşım hatlarının birleşme noktası olan Çapa Fatih’te merkezi ve güvenli konumdadır. 

Neden Turkuaz Öğrenci Yurdu ?
 Bir öğrencinin yüksek öğrenimi sırasında ikameti için 4 seçeneceği vardır. Kira, devlet yurdu, pansiyon ve tabiki Turkuaz Öğrenci Yurdu. Turkuaz Öğrenci Yurdu , eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir. Tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir.

AVCILAR KIZ ÖĞRENCİ YURT ŞUBESİ
Avcılar Kız Öğrenci Yurt Şubemiz
Adres:Merkez Mah. Özarı sok. No:26 Avcılar-İstanbul
Telefon: +90 (212) 530 06 40
Gsm: +90 546 864 13 01
Web: http://avcilar-kiz-ogrenci-yurdu.turkuazkizogrenciyurdu.com/

Avcılar Kız Öğrenci Yurt Şubemiz Üniversitelere Ulaşım Süresi
 Avcılar Kız Öğrenci Yurdu 1. Şubemiz İstanbul Üniversitesine yürüme ile 2-3 dk

Yorumlar (0)