Özel Nefes Evde Bakım Merkezi

Çekmeköy, Özel Nefes Evde Bakım Merkezi, adres, telefon, harita

Özel Hastaneler 28.02.2018, 20:44 BERKE EREN
327
Özel Nefes Evde Bakım Merkezi

ÖZEL NEFES EVDE BAKIM MERKEZİ

Adres: MİMAR SİNAN MAH. BOSNA CAD. No:14 / 3 ÇEKMEKÖY

Tel: 0216 706 00 46

Email:
info@nefesevdebakim.com.tr

http://www.nefesevdebakim.com.tr

HARİTA


HAKKIMIZDA

Proje temelleri 2008 yılında atılan Özel Nefes Evde Bakım Hizmetleri, alışılmışın dışında hizmet kapsamı ve güçlü organizasyon yapısı ile 2017 yılında hayata geçirilerek kurumsallaşma sürecini tamamladı. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yasin Oyar tarafından planlanan ve hayata geçirilen proje, ‘evde bakım hizmeti’ alanında profesyonel ve üst düzey bir hizmet anlayışı benimsiyor.

Proje; alanında uzman hekimleri, tecrübeli hemşireleri, saygınlık kazanmış yardımcı sağlık personelini, son teknolojiyi kullanan sistem uzmanlarını ve diğer profesyonelleri barındırıyor... Nefes ekibi her türlü sağlık hizmetini, hastalara kendi ev ortamlarında ve günlük yaşamlarının akışı içinde sunuyor.

Özel Nefes Evde Bakım Hizmetleri, özellikle lüks konut projelerinde, yaşam alanına değer katan bir ayrıcalık olarak değerlendirilebilir. Bireysel sağlık hizmetinin yanı sıra, toplu hizmet sunmayı da amaçlayan proje, profesyonelliği ve memnuniyeti ön planda tutuyor. Kısacası Nefes, her nefeste yanınızda olmayı hedefliyor.

Yorumlar (0)