Emsey Hospital

Pendik, Özel, Emsey Hospital, Online Randevu Alma, Laboratuvar Sonuçları, İletişim, Adres, Ulaşım, Telefon

Özel Hastaneler 19.06.2018, 19:12 BERKE EREN
2304
Emsey Hospital

İletişim Bilgileri

Online Randevu Alma

Laboratuvar Sonuçları

Adres: Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye

Whatsapp Hattı: 0552 156 25 99

Telefon: 444 25 99 - 0850 811 25 99

Faks: 0 216 646 00 96

E-Posta: info@emseyhospital.com

http://www.emseyhospital.com.tr

HARİTA

Hastaneye Nasıl Ulaşılır!

Yol tariflerimizden faydalanarak hastanemizi kolayca bulabilirsiniz.

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI İLE GELİŞ

Hastanemizin önündeki Emsey Hastanesi durağından geçen otobüs hatları:

16-S : Uzunçayır (Metrobus) - Sabiha Gökçen

132-K : Kartal- Pendik Köprüsü-Sultanbeyli

132-V : Kartal-Pendik Köprüsü- Sultanbeyli Battalgazi

131-H : Hilal Konutları-Tepeüstü

KM-25 : Yenişehir-Kartal Metro-Cevizli Peronlar

Emsey Hastanesi Durağından Geçen Hatlar - İETT Sitesi

Hastanemize yakın diğer duraklardan geçen otobüs hatları için aşağıdaki linkleri tıklayabilirisiniz:

Sağlam Sitesi Durağından Geçen Otobüs Hatları

Ugetam Durağından Geçen Otobüs Hatları

Minibüs :Pendik - Hilal Konutları - Çamlık Sitesi minübüs hattı Hastemizin önündedir.

ÖZEL ARAÇ İLE GELİŞ

Kadıköy - Üsküdar – Maltepe: D-100 yolunu takip ederek Pendik Köprüsü Kavşağı’na kadar geliniz. Kavşaktan Kurtköy-Sabiha Gökçen levhasını takip ederek Ankara Caddesi’ne çıkınız. Yaklaşık 2 km sonra sol tarafınızda Gedik Meslek Yüksek Okulu’nu göreceksiniz. Okulu geçtikten hemen sonra ilk soldan Sülüntepe-Ugetam tabelasını takip ederek önce Yunus Emre Caddesi, devamında Safa Caddesi boyunca devam ediniz. Lise Caddesi’nden sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

Gebze – Tuzla : Pendik Köprüsü Kavşağı’na kadar D-100 yolunu takip ediniz. Kavşağa yaklaştığınızda sağdaki Kurtköy çıkışından Ankara Caddesi’ne çıkınız. Devamında güzergah Kadıköy-Üsküdar-Maltepe yönünden geliş gibidir.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden Geliş: Köprüden çıktıktan sonra Sabiha Gökçen Havaalanı levhalarını takip ederek Kurtköy'e kadar geliniz. Kurtköy otoban çıkışından çıkınız ve gişelerden geçiniz. Kurtköy-Pendik levhasından (Via/Port'un önü) otoyoldan çıktından hemen sonra ilk sağdan Kurtköy-Pendik çıkışından devam ediniz. Ankara Caddesi boyunca devam ediniz. Sağ tarafınızda Opet Benzin İstasyonu’nu göreceksiniz. Hemen devamında Yenişehir levhasından sağa sapınız. Osmanlı Kavşağı’ndasınız ve önünüzde Atlantis Alışveriş Merkezi görülüyor. Kavşaktan sol karşıya Millet Caddesi’ne devam ediniz. İlk kavşaktan Sultanbeyli levhasını takip ediniz. Yaklaşık 500 metre devam ediniz. Orhangazi İlköğretim Okulu solunuzda kalacak. İkinci kavşaktan sola, devamında 200 metre sonra sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz. Yönlendirme tabelaları da güzergah boyunca size yardımcı olacaktır.

Boğaziçi Köprüsünden Geliş: Köprüden çıkışta iki şekilde gelebilirsiniz. Otobandan devam etmek için İlk çıkış olan Acıbadem Çıkışı’nı geçtikten hemen sonra Sabiha Gökçen - Ankara tabelasını takip ediniz. Bu yol sizi otobandan Kurtköy çıkışına getirecektir. Devamında güzergah üst bölümde Avrupa Yakası gelişle aynıdır. D-100 yolunu tercih edecekseniz Uzunçayır bölgesine kadar devam ediniz. Burada Ankara yönüne dönünüz. Bu noktadan sonra yolun devamı Anadolu yakası Kadıköy-Üsküdar bölgesinden geliş gibidir.

Sabiha Gökçen Havaalanından geliş: Sabiha Gökçen'den çıktıktan sonra Havaalanı Kavşağı’na geldiğinizde kavşaktan düz karşıya Kurtköy- Yenişehir yönüne devam ediniz. Osmanlı Kavşağı’ndasınız ve önünüzde Atlantis Alışveriş Merkezi görülüyor. Kavşaktan sol karşıya Millet Caddesi’ne devam ediniz. İlk kavşaktan Sultanbeyli levhasını takip ediniz. Yaklaşık 500 metre devam ediniz. Orhangazi İlköğretim Okulu solunuzda kalacak. İkinci kavşaktan sola, devamında 200 metre sonra sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz. Yönlendirme tabelaları da güzergah boyunca size yardımcı olacaktır.

Geldiğiniz bütün bu güzergahlarda belli bir noktadan sonra elektrik direklerindeki yönlendirme levhaları sizlere yardımcı olacaktır.

Emsey Hospital

Dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarını kabul eden Emsey Hospital, Uluslararası JCI Akreditasyon (Joint Commission International) belgesine sahiptir. Alanında uzman hekimleri ve tecrübeli sağlık profesyonelleri ile multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyen Emsey Hospital, “güven” denilince akla gelen ilk hastane olmayı kısa sürede başarmıştır.


29 Mayıs 2012 yılında hizmet vermeye başlayan Emsey Hospital; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş hasta odaları ile 7/24 sağlık hizmeti sunmaktadır.


Emsey Hospital 33.000 m² kapalı alanda 254 yatak kapasitesi, 9 ameliyathane, normal doğum salonu, suda doğum odası, helikopter pisti, 10.500 m² Araç Otoparkı bulunmaktadır. Akıllı Bina Sistemi, Özel İklimlendirme Sistemi ve Kojenerasyon Sistemi altyapılarına sahiptir.


Emsey Hospital, kanserin bütüncül tedavisi (ameliyat-kemoterapi-radyasyon onkolojisi), Kök Hücre Nakli, Kalp ve Damar Cerrahisi, Tüp Bebek, Jinekoloji, Obezite Cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Nükleer Tıp tedavileri gibi alanlarda referans merkezidir.


Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan Emsey Hospital, dünyanın birçok ülkesinden gelen hastanın tercihi haline gelmiştir.


Emsey Hospital, sağlığınız için hizmetinizde…

Yorumlar (0)