The Ritz-Carlton, İstanbul, İstanbul’un En İyi Oteli Seçildi

Condé Nast Traveller Okucuyu Ödülleri 2017 değerlendirmesinde The Ritz-Carlton, İstanbul “İstanbul’un En İyi Oteli” ünvanına layık görüldü.

OTELLER 23.10.2017, 18:40 05.02.2019, 13:46 BERKE EREN
338
The Ritz-Carlton, İstanbul, İstanbul’un En İyi Oteli Seçildi

İSTANBUL

Suzer Plaza, Askerocagi Caddesi, No:6, 34367 Elmadag/Sisli
Istanbul, 34367 Turkey

http://www.ritzcarlton.com/en/hotels/europe/istanbul#Hotel

+902123344444

The Ritz-Carlton, Istanbul

Suzer Plaza, Askerocagi Caddesi, No:6, 34367 Elmadag/Sisli

Istanbul, 34367 Turkey

Phone: +902123344444

via Email

 

Reservations and Requests for The Ritz-Carlton, Istanbul

Reserve Online
Spa Appointments

 

Contact The Ritz-Carlton, Istanbul

Wedding Information Requests
Meeting Information Requests
Join Our Email Community
Email Unsubscribe
Change your Email Address
Press Room

 

For additional Hotel and corporate contacts, see our corporate Contact Us section.

Condé Nast Traveller Okucuyu Ödülleri 2017 değerlendirmesinde The Ritz-Carlton, İstanbul “İstanbul’un En İyi Oteli” ünvanına layık görüldü.

Türkiye’de 16. yılını kutlayan ve İstanbul’un en lüks otelleri arasında başı çeken The Ritz-Carlton, İstanbul, dünyanın en prestijli seyahat dergilerinden biri olarak kabul edilen Condé Nast Traveller’ın okuyucuları tarafından belirlenen “En İyiler” listesinde İstanbul’un “En İyi Oteli" seçildi.

2017 yılında 10 milyon dolarlık yatırımla yeniden yaratılan The Ritz-Carlton, İstanbul, 300 binin üzerinde okuyucunun oylamaya katıldığı “İstanbul’un En İyi Otelleri" kategorisinde, Türkiye’deki oteller arasında son yılların en yüksek oyunu alarak rekor bir puanlama ile ilk sırayı aldı.

The Ritz-Carlton, İstanbul, 30 yıldır düzenlenen ve turizm, otelcilik ve seyahat sektörünün en iyilerini belirleyen Condé Nast Traveller'ın "Okuyucu Ödülleri 2017 (Readers' Choice Awards 2017)" değerlendirmesinde, 96.96’luk bir skor ile Türkiye’deki oteller arasında yapılan değerlendirmede de son yılların en yüksek puanını aldı.

Okuyucuların bağımsız değerlendirmesiyle "En iyi İstanbul Oteli" unvanını elde eden The Ritz-Carlton, İstanbul; tüm İstanbul otelleri arasında konaklama standardı, yiyecek içecek kalitesi ve restoranlar, toplantı ve konferans olanakları, alışveriş fırsatları, fiziksel konum, ambiyans, dekor ve servis kalitesi gibi kriterleri üzerinden değerlendirildiği listenin en tepesinde yer aldı.

The Ritz-Carlton, İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Özlem Öktem, Otelin 16. yılında yenilenirken bu prestijli ödülle taçlandırılmaktan dolayı çalışan hanımefendi ve beyefendiler adına gurur ve mutluluk duyduklarını iletti.

Avrupa otelleri arasında “misafir memnuniyeti en yüksek otel” olma başarısını gösteren ve çok sayıda ulusal ve uluslararası ödülün sahibi olan The Ritz-Carlton, İstanbul; açıldığı tarihten bugüne kadar 2 milyonun üzerinde yerli ve yabancı misafiri ağırladı. Misafirleri kadar çalışan memnuniyetine verdiği değerle turizm sektöründe öncü oldu. 30 ülkede dünya genelinde 91 oteli bulunan The Ritz-Carlton, İstanbul 360 sosyal sorumluluk projesine destek verdi. Bugüne kadar Bin 850 çalışanı istihdam eden Ritz- Carlton, Türkiye’nin turizm potansiyeline inanarak yatırımlarını artırmaya da devam ediyor.

1998 yılından beri düzenlenen "Readers' Choice Awards - Okuyucu Ödülleri" turizm ve seyahat sektörünün en iyilerini belirliyor. Hava yolları, araba kiralama acentaları, turistik yolcu gemileri, oteller, Resort ve tatil köyleri, adalar ve şehirlerin okuyucular tarafından değerlendirildiği anketler sonucunda, her kategoride dünya çapında en iyiler belirleniyor.

Condé Nast Traveller Okuyucu Seyahat Ödülleri’nin tam sonuçları, derginin Kasım sayısında yayınlanacak.

Yorumlar (0)