Efsanevi Sanatçı Yıldız Tilbe Şimdi Harbiye'ye Geliyor! Efsanevi Sanatçı Yıldız Tilbe Şimdi Harbiye'ye Geliyor!

Nova Norda
10 Haziran 2023, 19:30
Akçalar Göl Kıyısı
Bilet Seçenekleri
ÜCRETSİZ
0,00 ₺

bilet
Hakkında
Nova Norda 
27 yaşında tutkularının peşinden gitmeyi seçip yıllardır biriktirdiği bestelerini yayınlayarak müziği hayatının odak noktasına koymaya karar veren Nova Norda, ilhamın ve yeteneklerin gücüne inanarak ürettiği her yeni parçada bu yolculuğun hikayesini anlatmaya devam ediyor. 

Etkinlik Kuralları
AKÇALAR GÖL KIYISI ETKİNLİK KURALLARI 
- Festival alanı kapıları etkinlik başlamadan bir saat önce açılacaktır. 
- Etkinlik ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. 
- Organizatör etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. 
- Etkinlik alanında oturma düzeni yoktur, kamp sandalyeleri ile giriş yapabilirsiniz. 
- Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu katılımcıya aittir 
- Etkinlik alanında uygun olmayan davranışlarda bulunan kişiler alan dışına çıkarılacaktır. 
- Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır. Etkinlik alanında bulunan güvenlik görevlileri, katılımcıların çanta ve bagajlarını arama ve etkinlik kuralları dışındaki maddeleri içeriye almama hakkına sahiptirler.  
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera, drone kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır. 
- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir. 
- Katılımcı etkinlik kurallarını da kabul etmiştir. Herhangi bir kural ihlalinde etkinlik alanından çıkartılacaklarını kabul etmişlerdir. 

Daha Fazla Göster
Mekan
location-image
Akçalar Göl Kıyısı
Akçalar Göl Piknik Alanı, Akçalar Mh., 16110 Nilüfer / Bursa

Editör: TE Bilisim