HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ

HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ

HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Telefon:02164843862

Belgegeçer:02164843863

WEB:http://hasmtal.meb.k12.tr

Adres:Taşdelen Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi Erik Sokak No9 Çekmeköy / İstanbul

Vizyon:İlke edindiğimiz eğitim öğretim anlayışı ile İstanbul ilinde en çok tercih edilen mesleki eğitim kurumu olmak, alanımızdaki diğer kurumlara öncülük etmek ve okulumuzu marka haline getirmek ve ülkemiz insanının refah düzeyini arttırmak amaçlı projeler geliştirip, öğrencilerini çağın gerektirdiği nitelik ve beceriye sahip, girişimcilik ruhu gelişmiş teknik elemanlar olarak yetiştiren, öğrencilerini istenilen nitelik ve donanımlı olarak hazırlayan ulusal ve uluslararası örnek bir kurum olmaktır.

Misyon:Okul ve çevremize demokratik değerlere ve insan haklarına saygı bilincini yerleştirme, mesleki yeterliliklere sahip, kendi çevresini tanıyan, gelecek vizyonu olan gençler yetiştirmek, öğrencilerimizi değerlerimiz doğrultusunda orta öğretim düzeyinde, ilimiz ve ülkemizin sanayi ve hizmet kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu ve ileride duyacağı, nitelik ve donanıma sahip teknik elemanlar olarak yetiştirip, yüksek öğrenimi hedefleyen, öğrenci gruplarımızı yüksek öğrenime hazırlayan, çevresinde seçkin bir mesleki ve teknik eğitim öğretim kurumu olmaktır.

Başarılar: 2003 – 2004 Öğretim Yılı Gençlik Kros Turnuvası Genç Kızlar Takım İkinciliği  2003 – 2004 Öğretim Yılı 19 Mayıs Gençlik Koşusu Genç Erkekler Takım 3. sü  2003 – 2004 Öğretim Yılı 19 Mayıs Gençlik Koşusu Genç Kızlar Takım 1. si  2004 – 2005 Öğretim Yılı Ümraniye Kaymakamlık Genç Kızlar takım 2. si  2004 – 2005 Öğretim Yılı Taşdelen 19 Mayıs Gençlik Koşusu Genç Erkekler Takım 3. sü  2004 – 2005 Taşdelen Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Koşusu Atletizm Kızlar Takım Birinciliği  2004 – 2005 Ümraniye Gençlik Kros Turnuvası Ümraniye Genç Kızlar Takım Birinciliği  2004 – 2005 Ümraniye İlçe Milli Eğitim Yılı Ümraniye Belediye Başkanlığı Genç Kızlar Takım İkinciliği  2004 – 2005 Ümraniye Kaymakamlık Genç Kızlar Atletizm Ferdi Birincilik  2005 – 2006 Anadolu Yakası Ticaret Meslek Liseleri Bilgi Yarışması İkinciliği  2008 – 2009 Voleybol İlçe İkinciliği  2009 – 2010 Öğretmenler arası Voleybol Birinciliği  2010 – 2011 Çekmeköy Gençlik Kros Turnuvası Genç Kızlar Takım İkinciliği  2011 – 2012 Teakwondo İstanbul Birinciliği  2011 – 2012 Teakwondo Türkiye İkinciliği  2012 – 2013 İstiklal Marşı Okuma yarışması İlçe İkinciliği  2012 – 2013 Güzel Türkçemizi Güzel Konuşalım İlçe Birinciliği  2012 – 2013 Mehmet Akif Ersoy Kompozisyon yarışması İlçe İkinciliği ve Üçüncülüğü  2012 – 2013 Teakwondo İstanbul Birinciliği  2012 – 2013 Muay Thai İstanbul Üçüncülüğü  2012 – 2013 Etkili Şiir Okuma İlçe Üçüncülüğü  2012 – 2013 Çanakkale Şehitleri ve Şehitlerimiz adlı resim yarışmalarında İlçe Birinciliği  2012 – 2013 Safahattan Tablolar adlı resim yarışmalarında İlçe Birinciliği  2013 – 2014 Eğitim Öğretim Yılı Türkiye Klavye Şampiyonası 16. Lığı.

 Öğretmen :39

 Öğrenci :542

 Derslik :8

 BT Sınıfı :3

Saatler:07:30 - 19:35

Isınma:kalorifer

Bağlantı:ADSL (16 Mbit ve üzeri)

Ulaşım:131 T, 131 TD ve 9 ÇN otobüs hatları ile Değer Sokak Durağında

Yerleşim Yeri:Okulumuz Çekmeköy İlçesi sınırları içerisinde Taşdelen mevkiinde Şile Otobanı kenarında mahalle arasında kalan küçük bir okuldur. Ümraniye’den 131T ve 131TD hatları, Çekmeköy İlçe merkezinde 9ÇN ve Üsküdar Yenidoğan arası 11G hatları ile Adnan Kahveci Caddesi Üzerinde Değer Sokak durağından yürüme mesafesindedir.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık:İlçe Merkezine 8 km uzaklıkta

Yorumlar (0)
15°
sisli
Namaz Vakti 27 Ekim 2020
İmsak 05:57
Güneş 07:22
Öğle 12:53
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:34
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 6 16
2. Fenerbahçe 6 14
3. Galatasaray 6 10
4. Karagümrük 6 8
5. Çaykur Rizespor 6 8
6. Kasımpaşa 6 8
7. Antalyaspor 6 8
8. Malatyaspor 6 8
9. Göztepe 6 7
10. Erzurumspor 5 7
11. Başakşehir 6 7
12. Beşiktaş 5 7
13. Gaziantep FK 6 7
14. Sivasspor 5 7
15. Hatayspor 4 7
16. Konyaspor 5 6
17. Kayserispor 5 6
18. Trabzonspor 6 5
19. Denizlispor 6 5
20. Gençlerbirliği 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. Tuzlaspor 7 17
2. İstanbulspor 7 16
3. Adana Demirspor 7 14
4. Samsunspor 7 14
5. Ankara Keçiörengücü 7 13
6. Altınordu 7 13
7. Giresunspor 6 11
8. Altay 6 10
9. Balıkesirspor 7 10
10. Adanaspor 7 9
11. Akhisar Bld.Spor 7 9
12. Bursaspor 7 7
13. Menemen Belediyespor 7 6
14. Bandırmaspor 7 5
15. Ümraniye 7 5
16. Ankaraspor 7 4
17. Boluspor 7 3
18. Eskişehirspor 7 3
Takımlar O P
1. Everton 6 13
2. Liverpool 6 13
3. Aston Villa 5 12
4. Leicester City 6 12
5. Leeds United 6 10
6. Southampton 6 10
7. Crystal Palace 6 10
8. Wolverhampton 6 10
9. Chelsea 6 9
10. Arsenal 6 9
11. Tottenham 5 8
12. West Ham 6 8
13. Man City 5 8
14. Newcastle 6 8
15. M. United 5 7
16. Brighton 6 5
17. West Bromwich 6 3
18. Burnley 4 1
19. Sheffield United 6 1
20. Fulham 6 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 7 14
2. Real Madrid 6 13
3. Granada 6 13
4. Villarreal 7 12
5. Atletico Madrid 5 11
6. Cádiz 7 11
7. Osasuna 6 10
8. Elche 5 10
9. Getafe 6 10
10. Real Betis 7 9
11. Eibar 7 8
12. Barcelona 5 7
13. Sevilla 5 7
14. Valencia 7 7
15. Deportivo Alaves 7 7
16. Athletic Bilbao 6 6
17. Huesca 7 5
18. Celta de Vigo 6 5
19. Levante 5 3
20. Real Valladolid 7 3