Tarih: 11 Şubat 2023 Cumartesi 20.00

Yer: KüçükÇiftlik Park

Etkinlik Hakkında

Müzik Listelerinde Fırtınalar Estiren Madrigal, 11 Şubatta KüçükÇiftlik Park'ta!

Verdikleri konserlerle adlarından sıkça söz ettiren dönemin yükselen gruplarından Madrigal, 11 Şubat Cumartesi akşamı şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta! Özgün besteleriyle müzik dünyasındaki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Madrigal, KüçükÇiftlik Park'ın kış sahnesinde hayranlarıyla buluşacak. URU organizasyonuyla kapalı alanda gerçekleşecek konserin biletleri satışta!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 11 Şubat Cumartesi akşamı Madrigal’i ağırlıyor. 2020 yılında yayınladıkları “Seni Dert Etmeler” teklisi ile çıkış yapan grup, son olarak 2021 yılında “Neogazino” adlı albümünü hayranlarıyla buluşturdu. 2014 yılından itibaren kendi şarkılarını besteleyen grubu Anıl Erdem Cevizci (vokal ve elektro gitar), Ceyhun Kaan Karakaş (elektro gitar), Kaan Alıcı (bas gitar), Burak Emir Kamacı (klavye ve geri vokal) ve Sanlı Akgün (davul ve geri vokal) oluşturuyor.

2007 yılında Kocaeli'de kurulan Madrigal, 2010 yılında İstanbul'a geldi ve 2014 yılına kadar cover grubu olarak birçok etkinlikte sahne aldı. 2015 yılı itibarıyla kendi şarkılarını besteleme kararı aldı. Grup, ilk EP’sini Mart 2015'te yayınladı. 2017 yılında “Sonunda” ve 2018 yılında “Yapboz” adlı iki adet tekli daha yayınlayarak, “Kelebekler”i Aralık 2019’da “Seni Dert Etmeler”i ise Mart 2020'de, “Aynadaki Görüntün”ü Mayıs 2020’de ve “Geçme Artık Sokağımdan”ı Nisan 2022’de dinleyicisinin beğenisine sundu. “Neogazino” adlı albümü ise Nisan 2021'de yayınladı.

Live From Fest İstanbul Maksimum Uniq Gripin, Soft Analog, Skapova Konseri Live From Fest İstanbul Maksimum Uniq Gripin, Soft Analog, Skapova Konseri

Etkinlik Kuralları

- Kapı açılış saati 20:00'dur.
- 18 Yaş altı katılımcılar alana ebeveyni ile giriş yapmak zorundadır.
- Her yaştan katılımcı bilete tabidir.
- 18 yaş altı katılımcılara alkol ve tütün ürünleri satışı yasaktır.
- Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.
- Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Etkinlik süresince biletinizi ve/ veya bilekliğinizi saklayınız.
- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.
-Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girmek yasaktır.
- Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.
- Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm, kolonya vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, termos, motor kaskı ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
- Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.
- Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.
- Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.
- Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.
- Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde tekrar alana girebilmeleri için yeni bilet satın almaları gerekmektedir.
- Etkinlik biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.
- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Yasalara göre tehlikeli olarak belirlenen ırktaki köpeklerin alana gelişlerinde ağızlık kullanımı zorunludur.
- Etkinlik alanına kamp sandalyesi vb ürünlerle girmek yasaktır.

Bilet:

Editör: TE Bilisim