Tarih
Cumartesi, 29 Nisan 2023 18:00
 Kategori
1. Avantajlı Dönem - Sahne Önü - ₺600,00
1. Avantajlı Dönem - Genel Giriş - ₺400,00
1. Avantajlı Dönem - 1. Kategori Tribün - ₺450,00
1. Avantajlı Dönem - 2. Kategori Tribün - ₺400,00
1. Avantajlı Dönem - 3. Kategori Tribün - ₺350,00
BİLET
 Mekan
Volkswagen Arena, İstanbul

Her Bilet Çocuklar İçin Destek: Dünyaca Ünlü Rapçi Luciano, tüm gelirleri TEGV’e aktarılacak şekilde depremzede çocuklar için sahnede, 29 Nisan’da Volkswagen Arena’da.

6 Şubat tarihinde Türkiye’de 10 ili etkileyen büyük deprem sonrası dayanışma için rap dünyasının büyük isimleri bir araya geliyor. Uluslararası düzeyde başarıları ve dünyaca ünlü isimlerle şarkıları olan UK Drill tarzında müzik yayınlayan yüksek erişimli Alman rapçi Luciano katılımıyla konsere büyük destek verirken Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Çakal, Reckol ve Lil Zey de aynı konserde sahne alacak. 

Raven Projekt Presents: Dax J & Ki/Ki Raven Projekt Presents: Dax J & Ki/Ki

29 Nisan’da VW Arena’da gerçekleşecek konserde, Luciano depremzede çocuklar için dayanışma sahnesini paylaşacak. Konserin tüm geliri deprem bölgesindeki çocuklara nitelikli eğitim desteği vermek amacıyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na aktarılacak. Biletler Passo, BuBilet ve Biletix üzerinden satışa çıkacak. 

Türkiye’de büyük kitlelere sahip olan Luciano bu dayanışma konserine öncü olarak çocukların yüreklerindeki umutları yeşertmek ve deprem bölgesindeki yüzlerce çocuğa ulaşmayı hedefliyor. 

LUCIANO HAKKINDA

Kendi set ettiği rekorlarını kıran Luciano, 2022'yi gerçek anlamda kendi yılı yaparak Alman Resmi Listelerine hakim olmaya devam etti: Berlin merkezli rap sansasyonunun en büyük Alman yayın sanatçısı haline geldiği bir 2021'in ardından, son 12 ay içinde çok daha büyük bir hit daha yayınladı ve akış üzerinde daha da büyük bir etkiyle çıtayı yükseltti. GfK pazar araştırmasına göre Luciano, yurt içinde de genel olarak en başarılı rap sanatçısıydı ve tüm uluslararası emsallerinden daha geniş bir kitleye ulaştı. Kısacası: Almanya'da hiçbir sanatçı Luciano'dan daha büyük bir müzik yılı geçirmedi.

Bununla birlikte, Luciano geçen 12 ayda bir kez daha çeşitli rekorlar kırarak Almanca rap'i yepyeni bir düzeye çıkardı. Luciano'nun altıncı tam uzunluktaki albümü "Majestic", Eylül ayında yayınlanmasından bu yana şimdiye kadar 400 milyondan fazla dinlenmeye ulaştı; Yalnızca ilk hafta 19,5 milyon dinlenmeyle, bir Alman solo sanatçısı için yılın en büyük lansman haftasını yaşadı.

TEGV HAKKINDA

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta ülkesinin ve dünyanın geleceği için bir eğitim gönüllüsü olarak yola çıkan Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimiyle devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kuruldu. Kurulduğu günden bu yana “Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir” diyerek İlköğretim çağındaki çocuklara okul dışı eğitim desteği vermeye odaklanan TEGV, yıllar içerisinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu oldu. TEGV 2009 yılında Bakanlar Kurulu tarafından “izin almadan yardım toplama” hakkına sahip vakıflardan biri olarak tanındı. TEGV, Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ile olan iş birliği protokolü kapsamında Türkiye genelinde, 24 ilde 8 Eğitim Parkı, 29 Öğrenim Birimi ve 18 Ateşböceği Öğrenim Birimi’yle çocuklara çağdaş bir misyon ve vizyonla eğitim desteği vermeye devam ediyor.

Editör: TE Bilisim