Live From Fest İstanbul Maksimum Uniq
Maximum Uniq Açık Hava | Maceo Plex - Oscar And The Wolf | 28 - 29 Haziran
“Live From Fest” serisi 2024 yazını yepyeni festival kadrosu ile İstanbul Maximum Uniq Açık Hava’da karşılıyor.

link

Live From Fest İstanbul'un Açılışı Maceo Plex'den, 

Kapanışı Oscar And The Wolf'tan...

Bayhan Müzik organizasyonuyla 28-29 Haziran 2024 Cuma ve Cumartesi günleri İstanbul Maximum Uniq Açık Hava’da gerçekleşecek olan “Live From Fest İstanbul” yerli-yabancı müzikten ilgi çeken isimleri aynı sahnede buluşturuyor.

Elektronik Dans Müziğin Starları İstanbul'a Geliyor.

Elektronik müzikteki üretimleri ile "benzersiz" tanımının karşılığı, Mix Mag'in "efsane" olarak tanımladığı bir kariyere sahip, dünyanın sayılı elektronik müzik artistlerinden Maceo Plex, Live From Fest İstanbul’un açılışı için Türkiye'ye geliyor. 

Yıldız Tilbe Harbiye Konseri  27 Temmuz'da Harbiye'de! Yıldız Tilbe Harbiye Konseri 27 Temmuz'da Harbiye'de!

28 Haziran cuma akşamı dev bir partiye dönüşecek festival, 20 yıllık kariyerinde çeşitli akımlardan etkilenerek kendi müziğini şekillendiren Mısır asıllı DJ Raxon ve müziğini yeni yönlere itmeye ve performansını yeni zirvelere taşımaya devam eden Maceo Plex ‘i aynı sahnede ağırlayacak.

İkinci Gecede Oscar And The Wolf Yeni Dünyasını Live From Fest İstanbul'a Taşıyor.

Festivalin kapanış günü olan 29 Haziran akşamı ise Dünya’da pop, R&B, EDM ve alternatif unsurları kusursuz bir şekilde harmanlayarak tür sınırlara meydan okuyan tarzıyla dikkat çeken Oscar And The Wolf, yeni ve klasikleşmiş şarkıları, çarpıcı görsel showları ile Live From Fest İstanbul kapsamında partiye devam edecek. Ülkemizde sağlam bir kitleye sahip olan fenomen grup, yeni dünyasında müzikseverler ile buluşacak. 

Alternatif müziğin ilgi çeken grupları Soft Analog ve Skapova ile başlayacak olan gecede köklü gruplarımızdan gripin, bu konsere özel hazırladığı, merakla beklenen repertuarı ve performansı ile sahnedeki yerini alacak.

Live From Fest İstanbul Program;

28 Haziran 2024 Cuma

Maceo Plex

Raxon

29 Haziran 2024 Cumartesi

Oscar And The Wolf

Gripin

Soft Analog

Skapova

Editör: Nihat Uludağ