Tarih
Pazar, 12 Mayıs 2024 13:00
 Kategori
Genel Giriş (2 Kg Mama) - ₺200,00
 Mekan
KüçükÇiftlik Park

TÜM GELİRİ BARINAKLARA BAĞIŞLANAN

KÜÇÜKÇİFTLİK BARK

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

Gülmek Yakışır Doğu Can Ücretsiz Konseri Gülmek Yakışır Doğu Can Ücretsiz Konseri

Festivallerin vazgeçilmez adresi KüçükÇiftlik Park, bir kez daha kapılarını can dostlarımız yararına düzenlenen KüçükÇiftlik Bark için açıyor! URU organizasyonu ve BAC Team işbirliğinde gerçekleşecek festivalin bilet satışından elde edilecek tüm gelir, hayvan bakımevlerine bağışlanacak. Hayvan dostlarımızla ilgili söyleşi, eğitim ve atölye çalışmalarının yapılacağı festivalde gün boyu sürecek müzik yayınıyla katılımcılar hayvan dostlarıyla birlikte tamamen kendilerine adanmış bir gün yaşayacaklar. İlki 2021 yılında hayvan bakımevlerine düzenli olarak destek sağlanması amacıyla gerçekleştirilen festival, Güneş, Jakuzi ve Deniz Sipahi’nin ana sahnede vereceği konserlerle sona erecek.

EĞLENCE, SÖYLEŞİ VE ATÖLYELER BİR ARADA

Can dostlarımızla birlikte sosyalleşmek için onlar adına düzenlenmiş dopdolu bir festival olarak tasarlanan KüçükÇiftlik Bark kapsamında; hayvan sağlığı, beslenmesi, hayvanları koruma yasası ve yaşama hakkı gibi birçok farklı konu üzerine alanında uzman isimlerle düzenlenecek söyleşiler, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik yaratıcı atölye çalışmaları gün boyunca sürecek. Projenin partnerlerinden olan köpek eğitmeni Berker Arslan ve BAC Team eğitmenleri köpeğinizle ilişkinizi daha iyi hale getirmek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için gün boyu danışmanlık verecek, grup dersleriyle köpek davranışı ve itaat üzerine çalışmalar yapacaklar. Barınaklarla sağlanan işbirliği sayesinde, katılımcılar yuva arayan miniklerle tanışabilecek, terapi ve servis köpekleri hakkında da bilgi alabilecekler.

SANATÇILAR ŞARKILARINI HAYVAN DOSTLARIMIZ İÇİN SÖYLEYECEKLER

Festival sahnesini renklendirecek diğer sanatçılar ise Jakuzi grubu ve Deniz Sipahi olacak. 2015 yılında Kutay Soyocak ve Taner Yücel tarafından kurulan ve İstanbul’un yeraltı müzik sahnesinde öne çıkan gruplardan biri olan Jakuzi, sahneye çıkarak ilgiyle takip edilen şarkılarını söyleyecek. Pop, rock ve alternatif parçalarından oluşan güncel ve retro şarkıları modern yorumuyla seslendiren Deniz Sipahi ise hem cover parçalarla hem de kendi şarkılarıyla festivalin enerjisine enerji katacak.

Passo, bu etkinliği desteklemek amacıyla kar amacı gütmeden satışını gerçekleştirmektedir.

BİLET

Editör: TE Bilisim