Koray Avcı ve Kenan Doğulu Jolly Joker Vadistanbul'da!

Vadistanbul AVM'deki Jolly Joker, Vadistanbul Sahnesi'nde, Koray Avcı'yı ve Kenan Doğulu'yu ağırlıyor.

Konserler 13.02.2018, 11:49 13.02.2018, 12:04 fatma
384
Koray Avcı ve Kenan Doğulu Jolly Joker Vadistanbul'da!

Eğlence En Doğal Hakkınız...

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'deki Jolly Joker, Vadistanbul Sahnesi'nde, 16 Şubat'ta Koray Avcı'yı, 17 Şubat'ta ise Kenan Doğulu'yu ağırlıyor. Dünden bugüne hit olmuş şarkılar, hep bir ağızdan söylenecek

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker, konforlu ve şık ambiansı, sevilen sanatçılarla gerçekleştirdiği konser etkinlikleri ile, adından söz ettiriyor.

16 Şubat Cuma 22.00'da Koray Avcı, yeni albüm şarkıları ve yorumladığı sevilen eserlerle, Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi'nde olacak.

17 Şubat Cumartesi 22.00'da ise, Türk pop müziğinin en başarılı isimlerinden biri olan Kenan Doğulu, Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi'nde sevenleriyle buluşuyor.

Konser etkinlikleri, AVM'nin kapanışından sonra başlıyor. Biletler, biletix veVadistanbul’daki Jolly Joker Satış noktalarından temin edilebilir.

VADİSTANBUL Hakkında:

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve İnvest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103.000 m2 alan ile dünyanın en gözde markalarını, İstanbul’un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturmasının yanı sıra, 760 metre uzunluğunda bir açık hava alışveriş caddesine de sahip. Vadistanbul AVM, özenle planlanmış toplam 20.000m2’lik yemyeşil peyzaj alanı içerisinde yer alan; ses, ışık ve suyun muhteşem uyumuna sahne olan gösteri havuzu ile misafirlerine unutulmaz sürprizler yaşatırken, teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış sinema kompleksi ve eğlence parkı da alışveriş keyfine hayatın en güzel renklerini taşıyor. Ulaşım olanaklarıyla da fark yaratan Vadistanbul AVM’ye TEM bağlantı yollarıyla ve Havaray yoluyla kolayca erişilebiliyor. Türkiye’de bir ilk ve tek olan, 15 milyon Euro’luk yatırım desteğiyle hayata geçirilen Havaray ile Seyrantepe metrosundan sadece üç dakikada doğrudan Vadistanbul AVM içine, foodcourt’a ulaşmak mümkün.

Ayrıntılı Bilgi:

VADİSTANBUL AVM

Adres: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:109C Sarıyer – İstanbul

Tel: 0212 330 38 38

Mail: info@vadistanbulavm.com

facebook: facebook.com/vadistanbul

instagram: vadistanbul

Yorumlar (0)