Büyük Kulüp'te aile gazinosu günleri başlıyor

Büyük Kulüp Aile Gazinosu, sanatçıları, dekoru ve atmosferi ile 1970’li yılların unutulmaz gazino kültürünü günümüze taşıyacak.

Konserler 18.01.2020, 11:33 BERKE EREN
136
Büyük Kulüp'te aile gazinosu günleri başlıyor

BÜYÜK KULÜP’TE AİLE GAZİNOSU GÜNLERİ BAŞLIYOR

Yetmişlerin Ruhu Büyük Kulüp’e Yerleşiyor

Gönül Yazar 30 Yıl Sonra Aile Gazinosu’nda

Büyük Kulüp Aile Gazinosu, sanatçıları, dekoru ve atmosferi ile 1970’li yılların unutulmaz gazino kültürünü günümüze taşıyacak. Gönül Yazar’ın otuz yıl aradan sonra ilk kez İstanbul’da sahneye çıkacağı gecede, yetmişli yılların ruhunu geri getiren büyük orkestra ve saz heyeti, birbirinden değerli solistler, fasıl heyeti ve gazino programlarının rengi oryantal sanatçısı yer alacak. 18 Ocak 2020 Cumartesi akşamı, Büyük Kulüp’te sahnelenecek ve İstanbul gece hayatına farklı bir renk ve ihtişam katacak olan Aile Gazinosu, End Productions imzasını taşıyor.

Türk Sanat Müziği’nin dev ismi Gönül Yazar’ın assolisti olduğu Aile Gazinosu’nun kadrosunda, Türk popunun en renkli yorumcularından Seyyal Taner ile birlikte, arabesk müziğin hüzünlü sesi Gülden Karaböcek ve müzik dünyamızın sevilen isimleri Semiha Yankı, Rana Alagöz, Ersan Erdura, Hilal Özdemir, İskender Doğan, Funda yer alıyor.

‘’Büyük Kulüp Aile Gazinosu” nun göz kamaştıran ortamında, muhteşem dev kadrosuyla buluşmak için biletler Biletix’te.

Rezervasyon: 0538 595 49 97

Yorumlar (0)