Köfn
Maximum Uniq Açıkhava, İstanbul
31 May 2023
21:00
31 May 2023
21:00
bilet
KÖFN / 31 MAYIS’TA MAXIMUM UNIQ AÇIKHAVA’DA! 


Elektronik/dans türünde yıldızı parlayan KÖFN grubu, 31 Mayıs’ta ilk kez Maximum Uniq Açıkhava’da. 
KÖFN grubu gitarist, vokalist, şarkı yazarı Salman Tin ile prodüktör ve aranjör Bilge Kağan Etil’den oluşuyor. Elektro-pop ve dünya müziğinden beslenerek zamana uygun Türk pop müziği üretmek için çalıştıklarını söyleyen ikili, sahnelerinde dikkat çeken işlere imza atıyor.


Köfn Hakkında! 
“Tepeler” ve “ROCKSTAR” adlı iki albümün yanı sıra çok sayıda single yayımlayan KÖFN’ün en çok dinlenen şarkıları arasında “Güneşe Dokundum”, “EL”, “Olan Olmuş”, “Soygun”, “Taş Kalbinin Çöllerinde”, “Ben Seni Arayamam” “Bi’ Tek Ben Anlarım” gibi besteleri yer alıyor. 

KÖFN, “Bi’Tek Ben Anlarım” adlı single çalışması ile Radiomonitor Türkiye resmi verilerine göre, radyolar ve müzik kanallarında “En Çok Dinlenen Şarkılar” listesinde tam on altı hafta bir numarada kaldı. 2022 yılında radyolar ve müzik kanallarında “Yılın En Çok Dinlenen Şarkıları” listesinde zirvenin sahibi olarak yer aldı. Aynı zamanda “Bi’Tek Ben Anlarım” Spotify’da 2022 yılının “En Çok Dinlenen Şarkısı” oldu. Salman Tin ve Bilge Kağan Etil’den oluşan KÖFN grubu, bu başarılarını Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Grup” ve “En İyi Şarkı” ödüllerini alarak taçlandırdı.

Cem Adrian Turnesi Burda! Cem Adrian Turnesi Burda!

Grup, 31 Mayıs’ta Maximum Uniq Açıkhava’da sezonun ve kariyerlerinin ilk açıkhava konserine imza atacak. 

İş Bankası kartlarına %10,  Privia Black ve Maximiles Black’e %20 indirim uygulanacak konserin biletleri satışta!

Editör: TE Bilisim