Kenan Doğulu
Maximum Uniq Açıkhava, İstanbul
7 Haz 2023
21:00
bilet
Etkinliğe Dair
Kenan Doğulu, 7 Haziran Çarşamba akşamı BKM Yaz Etkinlikleri kapsamında Maximum Uniq Açıkhava’da!

Efsanevi Sanatçı Yıldız Tilbe Şimdi Harbiye'ye Geliyor! Efsanevi Sanatçı Yıldız Tilbe Şimdi Harbiye'ye Geliyor!

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Kenan Doğulu, 7 Haziran Çarşamba akşamı saat 21.00'de Maximum Uniq Açıkhava'da.
Geçmişten günümüze dillerden düşmeyen hareketli ve romantik parçalarına son yıllarda eklediği "İlk Adımı Sen At" ve "Bumaya" gibi hitler başta olmak üzere, kendi alanında çok başarılı isimlerle yaptığı projeleri de ekleyen Kenan Doğulu çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

Yeni Türkü’nün 22 şarkıdan oluşan “Zamansız” albümünde “Yeşilmişik” parçasını söyleyen ve geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden genç müzisyen Onur Can Özcan’ın anısına yeniden seslendirdiği “Yaramızda Kalsın” yorumu ile kalplere dokundu. 

Ege Çubukçu ile birlikte seslendirdiği “What’s Love” digital platformlarda hatrı sayılır bir dinlenme oranı ile listelerde üst sıralarda yer aldı ve son dönemin en sevilen hitleri arasında yerini aldı.  

Çocukların hayatında her zaman çok önemli bir yeri olduğunu her fırsatta dile getiren sanatçı, 23 Nisan’da çocuklar için bestelediği “Sonsuza Dek” şarkısı ile yine gönülleri fethetmeyi başardı. 

Hiç durmadan çalışan ve müzik için müzik üretmeye devam eden başarılı sanatçı Kenan Doğulu, 7 Haziran’da Maximum Uniq Açıkhava'da 2023 yazının en güzel konserlerinden birine imzasını atacak. 

Konser için geri sayım başladı… Biletler satışta.

Editör: TE Bilisim