Tarih
Çarşamba, 07 Haziran 2023 21:00
 Kategori
Sahne Önü Ayakta VIP - ₺1.050,00
Saha İçi Ayakta - ₺525,00
 Mekan
Maximum UNIQ Açıkhava

BİLET

KENAN DOĞULU / 7 HAZİRAN ÇARŞAMBA 

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Kenan Doğulu, 7 Haziran Çarşamba akşamı saat 21.00'de Maximum Uniq Açıkhava'da.

Geçmişten günümüze dillerden düşmeyen hareketli ve romantik parçalarına son yıllarda eklediği "İlk Adımı Sen At" ve "Bumaya" gibi hitler başta olmak üzere, kendi alanında çok başarılı isimlerle yaptığı projeleri de ekleyen Kenan Doğulu çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

Yeni Türkü’nün 22 şarkıdan oluşan “Zamansız” albümünde “Yeşilmişik” parçasını söyleyen ve geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden genç müzisyen Onur Can Özcan’ın anısına yeniden seslendirdiği “Yaramızda Kalsın” yorumu ile kalplere dokundu. 

Ege Çubukçu ile birlikte seslendirdiği “What’s Love” listelerde üst sıralarda yer aldı ve son dönemin en sevilen hitleri arasına girdi.

Çocukların hayatında her zaman çok önemli bir yeri olduğunu her fırsatta dile getiren sanatçı, 23 Nisan’da çocuklar için bestelediği “Sonsuza Dek” şarkısı ile yine gönülleri fethetmeyi başardı. 

Hiç durmadan çalışan ve müzik için müzik üretmeye devam eden başarılı sanatçı Kenan Doğulu, 7 Haziran’da Maximum Uniq Açıkhava'da 2023 yazının en güzel konserlerinden birine imzasını atacak. 

SAGA Presents: Bedouin + Caiiro + Avangart Tabldot SAGA Presents: Bedouin + Caiiro + Avangart Tabldot

Konser için geri sayım başladı… Biletler satışta. 

Editör: TE Bilisim