Kasımpaşa - Trabzonspor Maç Biletleri

 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, İstanbul

 12 Mart 2023 Pazar, 20:00

Kasımpaşa SK maç bileti almanın en uygun ve kolay yolu biletwise! Lacivert beyazlıların maçlarına yerinde tanıklık etmek istiyorsan hemen maç biletini biletwise aracılığıyla al, takımına destek ol! Tribünde yerini alamayacaksan kombineni veya maç biletini istediğin fiyata biletwise aracılığıyla sat, sesini taraftarın ile duyur!

1921 yılında İstanbul’ın Kasımpaşa semtinde kurulan Kasımpaşa SK, 1988-89, 1996-97, 2004-05 yıllarında 3. Lig’de, 2005-06’da 2.Lig’de ve 2006-07, 2008-09, 2011-12 sezonlarında 1. Lig play-offlarında şampiyon olma başarıları göstermiştir. Şuan Spor Toto Süper Lig’de mücadelesine devam eden lacivert beyazlılar, maçlarını Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda oynamaktadır.

2022-2023 Süper Lig'de Kasımpaşa ile Trabzonspor karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, Kasımpaşa - Trabzonspor biletleri ne zaman satışa çıkıyor sorusunun cevabını biletwise’da buluyor. Son düdüğe kadar devam edecek bu mücadenin biletlerini, biletwise aracılığıyla şimdi satın al!

Kasımpaşa ekibinin Trabzonspor ile olan karşılaşmasını sen de tribünden izlemek istiyorsan, biletler tükenmeden tribündeki yerini almayı unutma!

Ev sahibi avantajını kullanmak isteyen Kasımpaşa, taraftarının da desteğiyle galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor. Trabzonspor ise bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ile ayrılmak istiyor. Sen de çok talep gören Kasımpaşa - Trabzonspor biletlerini biletwise’dan al, koltuğunu garantile, bu mücadeleyi kaçırma!

En popüler bilet platformu olan biletwise, tüm sporseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. PSG, Manchester City, Juventus, Liverpool ve tüm takım taraftarları, biletlerini ve kombinelerini biletwise aracılığıyla satıp, renktaşlarına devrediyor! Hemen üye ol, bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmamak için yüksek talep gören Kasımpaşa - Trabzonspor maç biletini hemen al, takımının sesi ol! Maçta yerini alamayacaksan, istediğin fiyattan maç biletini sat, veya kombineni devret, sesini taraftarın ile duyur!

Kasımpaşa - Trabzonspor maç bileti nasıl alırım?

Uluslararası Haliç Kürek Yarışları’nın 4. Düzenlendi Uluslararası Haliç Kürek Yarışları’nın 4. Düzenlendi

Maç bileti satın almak için, biletwise’a hemen üye ol!

Hesabına giriş yap.
Dilediğin kategoriden Kasımpaşa - Trabzonspor maç biletini seç.
Ödeme sayfasına geç.
Kredi veya banka kartı ile ödemeyi tamamla.
İşte bu kadar kolay!

Kasımpaşa - Trabzonspor maç biletimi nasıl satarım?

Maç bileti satmak veya kombine devretmek için, biletwise’a hemen üye ol!
Hesabına giriş yap.
Kasımpaşa - Trabzonspor maçı için bilet veya kombine kategorini seç.
Bilgilerini doldurarak ilanını biletwise’a koy.
Hem koltuğun hem de cebin boş kalmasın!

Bilet