Kasımpaşa - Konyaspor Maç Biletleri

 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, İstanbul

 09 Nisan 2023 Pazar, 20:00

Kasımpaşa SK maç bileti almanın en uygun ve kolay yolu biletwise! Lacivert beyazlıların maçlarına yerinde tanıklık etmek istiyorsan hemen maç biletini biletwise aracılığıyla al, takımına destek ol! Tribünde yerini alamayacaksan kombineni veya maç biletini istediğin fiyata biletwise aracılığıyla sat, sesini taraftarın ile duyur!

1921 yılında İstanbul’ın Kasımpaşa semtinde kurulan Kasımpaşa SK, 1988-89, 1996-97, 2004-05 yıllarında 3. Lig’de, 2005-06’da 2.Lig’de ve 2006-07, 2008-09, 2011-12 sezonlarında 1. Lig play-offlarında şampiyon olma başarıları göstermiştir. Şuan Spor Toto Süper Lig’de mücadelesine devam eden lacivert beyazlılar, maçlarını Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda oynamaktadır.

2022-2023 Süper Lig'de Kasımpaşa ile Konyaspor karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, Kasımpaşa - Konyaspor biletleri ne zaman satışa çıkıyor sorusunun cevabını biletwise’da buluyor. Son düdüğe kadar devam edecek bu mücadenin biletlerini, biletwise aracılığıyla şimdi satın al!

Kasımpaşa ekibinin Konyaspor ile olan karşılaşmasını sen de tribünden izlemek istiyorsan, biletler tükenmeden tribündeki yerini almayı unutma!

Ev sahibi avantajını kullanmak isteyen Kasımpaşa, taraftarının da desteğiyle galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor. Konyaspor ise bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ile ayrılmak istiyor. Sen de çok talep gören Kasımpaşa - Konyaspor biletlerini biletwise’dan al, koltuğunu garantile, bu mücadeleyi kaçırma!

En popüler bilet platformu olan biletwise, tüm sporseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. PSG, Manchester City, Juventus, Liverpool ve tüm takım taraftarları, biletlerini ve kombinelerini biletwise aracılığıyla satıp, renktaşlarına devrediyor! Hemen üye ol, bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmamak için yüksek talep gören Kasımpaşa - Konyaspor maç biletini hemen al, takımının sesi ol! Maçta yerini alamayacaksan, istediğin fiyattan maç biletini sat, veya kombineni devret, sesini taraftarın ile duyur!

Kasımpaşa - Konyaspor maç bileti nasıl alırım?

Maç bileti satın almak için, biletwise’a hemen üye ol!

FIBA 2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri: Türkiye – İzlanda FIBA 2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri: Türkiye – İzlanda

Hesabına giriş yap.
Dilediğin kategoriden Kasımpaşa - Konyaspor maç biletini seç.
Ödeme sayfasına geç.
Kredi veya banka kartı ile ödemeyi tamamla.
İşte bu kadar kolay!

Kasımpaşa - Konyaspor maç biletimi nasıl satarım?

Maç bileti satmak veya kombine devretmek için, biletwise’a hemen üye ol!
Hesabına giriş yap.
Kasımpaşa - Konyaspor maçı için bilet veya kombine kategorini seç.
Bilgilerini doldurarak ilanını biletwise’a koy.
Hem koltuğun hem de cebin boş kalmasın!

Bilet