En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kadıköy'de hırsızlık anı saniye saniye kayda alındı

Genel 20.11.2019, 21:07

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda;

15.11.2019 günü saat 05.30 sıralarında İlimiz Kadıköy ilçesi Caferağa Mahallesinde bulunan bir iş yerinde hırsızlık olduğu bilgisinin alınması üzerine görevlilerimizce ivedilikle bahse konu adrese geçilmiş, olay yerinde bulunan görgü tanığı ile yapılan görüşme neticesinde (3) şahsın iş yerinin camından atlayarak ellerinde kutularla kaçtıklarını anlaşılmış, çevrede yapılan çalışmalar sonucunda eşkâle uygun ve ellerinde kutu bulunan Mümin Mert P. (22), Ahmet İ. (18) ve yaşı küçük K.D. isimli şahıslar yakalanmış, şüpheli şahıslar bahse konu işyerine girdiklerini ve hırsızlık yaptıklarını kabul etmişler, yapılan üst aramasında işyerinden alındığı düşünülen 180 TL para ve (83) adet çakmak ele geçirilmiştir.

Şüpheli şahısların yapılan sorgulamasında; Mümin M. isimli şahsın “2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununa Muhalefet” suçu, Ahmet İ.’nin “Açıktan Hırsızlık” (2), “İş Yerinden ve Kurumdan Hırsızlık-Mala Zarar Verme” (1) suçu olmak üzere toplam (3), yaşı küçük K.D.’nin ise çeşitli suçlardan toplam (85) suç kaydının bulunduğu tespit edilmiştir.

Konu ile ilgili yakalanan şahıslardan yaşı küçük K.D. isimli şahıs Savcılık talimatıyla serbest bırakılmış, 15.11.2019 günü adli makamlara sevk edilen Mümin M. ve Ahmet İ. isimli şahıslar hakkında ise Adli Kontrol Hükümleri uygulanmıştır.

Yorumlar (0)