İstanbulspor - Giresunspor Maç Biletleri

 Necmi Kadıoğlu Stadyumu, Istanbul

 16 Nisan 2023 Pazar, 20:00

İstanbulspor maçları için doğru biletin tek adresi biletwise! Süper Lig’in yeni ekibi sarı siyahlıların maçlarını yerinde seyretmek ve heyecana ortak olmak istiyorsan, hemen biletwise’dan garantili ve uygun fiyatlı biletini al, takımının yanında ol!! Tribünde yerini alamayacaksan kombineni veya maç biletini istediğin fiyata biletwise aracılığıyla sat, sesini taraftarın ile duyur!

2022-2023 Süper Lig'de İstanbulspor ile Giresunspor karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, İstanbulspor - Giresunspor biletleri ne zaman satışa çıkıyor sorusunun cevabını biletwise’da buluyor. Son düdüğe kadar devam edecek bu mücadenin biletlerini, biletwise aracılığıyla şimdi satın al!

İstanbulspor ekibinin Giresunspor ile olan karşılaşmasını sen de tribünden izlemek istiyorsan, biletler tükenmeden tribündeki yerini almayı unutma!

Türk Telekom - Anadolu Efes Türk Telekom - Anadolu Efes

Ev sahibi avantajını kullanmak isteyen İstanbulspor, taraftarının da desteğiyle galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor. Giresunspor ise bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ile ayrılmak istiyor. Sen de çok talep gören İstanbulspor - Giresunspor biletlerini biletwise’dan al, koltuğunu garantile, bu mücadeleyi kaçırma!

En popüler bilet platformu olan biletwise, tüm sporseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. PSG, Manchester City, Juventus, Liverpool ve tüm takım taraftarları, biletlerini ve kombinelerini biletwise aracılığıyla satıp, renktaşlarına devrediyor! Hemen üye ol, bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmamak için yüksek talep gören İstanbulspor - Giresunspor maç biletini hemen al, takımının sesi ol! Maçta yerini alamayacaksan, istediğin fiyattan maç biletini sat, veya kombineni devret, sesini taraftarın ile duyur!

İstanbulspor - Giresunspor maç bileti nasıl alırım?

Maç bileti satın almak için, biletwise’a hemen üye ol!

Hesabına giriş yap.
Dilediğin kategoriden İstanbulspor - Giresunspor maç biletini seç.
Ödeme sayfasına geç.
Kredi veya banka kartı ile ödemeyi tamamla.
İşte bu kadar kolay!

İstanbulspor - Giresunspor maç biletimi nasıl satarım?

Maç bileti satmak veya kombine devretmek için, biletwise’a hemen üye ol!

Hesabına giriş yap.
İstanbulspor - Giresunspor maçı için bilet veya kombine kategorini seç.
Bilgilerini doldurarak ilanını biletwise’a koy.
Hem koltuğun hem de cebin boş kalmasın!

Bilet