Toki Oruç Reis İmam Hatip Ortaokulu

Toki Oruç Reis İmam Hatip Ortaokulu

İmam Hatip Ortaokulu 14.02.2021, 09:46 BERKE EREN
31
Toki Oruç Reis İmam Hatip Ortaokulu

Telefon:02166733599

Belgegeçer:02166733600

WEB:http://tokiorucreisiho.meb.k12.tr

Adres:Aydınlı Mah. Erdemli Sok. No3 Tuzla İstanbul

Başarılar:2016- Satranç Takımı Tuzla Dördüncüsü 2017- Fatma Aksu (7-A) Su Elçileriyiz Konulu Afiş Yarışması Tuzla İkincisi 2017- Yıldızlar Erkek Futbol Takımı- İl Genelinde Grup Üçüncülüğü 2018- Kübra Gündoğdu (8/A)Çanakkale Savaşları Resim Yarışması-Tuzla İkincisi 2018- Ali Emir Özdemir (7/B) Hikaye Yarışması- Tuzla Üçüncüsü 2018- Büşra Nur Saraçoğlu (6/A) Türk Polis Teşkilatı Şiir Yarışması- Tuzla Üçüncüsü 2018- Ahmet Emin Ayata (6/B) Mangala Turnuvası- Tuzla Üçüncüsü 2018- Bayram Emir Kara (7/B) Akıl Ve Zeka Oyunları (Go)- Tuzla Birincisi 2018- Büşra Kılıç (7/A)Akıl Ve Zeka Oyunları (Reverse)- Tuzla Birincisi 2018- Abdussamet Şahin (8/B) Akıl Ve Zeka Oyunları (Abolone)- Tuzla İkincisi 2018- Esra Maraş (5/A) Akıl Ve Zeka Oyunları (Hedef 5)- Tuzla İkincisi 2018 – 2. Akıl Ve Zekâ Oyunları Takım - Tuzla Birincisi 2018- Ayşe Hümeyra Özdemir (5/A) Trafik Haftası Kompozisyon Yarışması-Tuzla Birincisi 2018- Zehra Yılmaz (7/A) İstanbul´Un Kurtuluşu Şiir Yarışması- Tuzla Birincisi 2019- Ayşe Sare Derinyar(5/A) Çanakkale Savaşlarının 104. Yılı Resim Yarışması-Tuzla Üçüncülüğü 2019- Elif Macit (6/A) Milletin Sesi Mehmet Âkif Şiir Yarışması-Tuzla Birinciliği 2019- Elif Macit (7/A) 24 Kasım Öğretmenler Günü Şiir Yarışması- Tuzla Birincisi 2019- Elif Macit (7/A) 24 Kasım Öğretmenler Günü Şiir Yarışması- İstanbul İkincisi 2019- Ayşe Sare Derinyar (6/A) 24 Kasım Öğretmenler Günü Resim Yarışması- Tuzla Birincisi 2019- Ayşe Sare Derinyar (6/A) Polis Her Zaman Her Yerde Resim Yarışması- Tuzla Birincisi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Kalite Takip Sistemi(Kts)- Tuzla Birincisi 2019-2020 Akıl Ve Zeka Oyunları Tuzla Mangala Birincisi (8/B) Ahmet Emin Ayata 2019-2020 Akıl Ve Zeka Oyunları Tuzla Pentago İkincisi (6/B) Ahmet Cesur Yıldırım 2019-2020 Akıl Ve Zeka Oyunları Tuzla Reversi Üçüncüsü (8/A) Ayşegül Birlik 2019-2020- Küçük Kızlar Mendil Kapmaca Takımı Tuzla İkincisi 2019-2020 Türkiye Akıl Ve Zeka Oyunları- Mangala Ahmet Emin Ayata (8/B)- İstanbul İkincisi 2020-2021- Çanakkale Savaşları 106. Yıl Şiir Yarışması - Azra Gönül Atıcı(8/A)- Tuzla İkincisi 2020-2021 Çanakkale Savaşları 106.Yıll Kompozisyon Yarışması- Ceylin Çayıroğlu(5/A)- Tuzla Üçüncüsü

Öğretmen :15

Öğrenci :140

Derslik :9

Saatler:09.00-15:35 (Pazartesi 16:30)

Isınma:Doğalgaz

Bağlantı:Yok

Yabancı Dil:İngilizce

Ulaşım:Tuzla-Aydınlı Minibüsleriyle Ulaşılabilir.

Servis Bilgisi:Servisimiz Vardır.

Yerleşim Yeri:Aydınlı Toki Konutlarının Merkezindedir. İlkokul İle Aynı Binayı Kullanmaktadır.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık:8 Km

Kontenjan Bilgileri:200

Sportif Etkinlikler:Zeka Oyunlarında Takım Halinde Tuzla Birinciliği

Bilimsel Etkinlikler:Tübitak 4006 Projeler

Proje Çalışmaları:Yetim Gülerse Dünya Güler

Yurtdışı Proje Faaliyetleri:İki Tuzla Kardeşliği Projesi

Yorumlar (0)