Toki Oruç Reis İmam Hatip Ortaokulu

Toki Oruç Reis İmam Hatip Ortaokulu

İmam Hatip Ortaokulu 14.02.2021, 09:46 BERKE EREN
13
Toki Oruç Reis İmam Hatip Ortaokulu

Telefon:02166733599

Belgegeçer:02166733600

WEB:http://tokiorucreisiho.meb.k12.tr

Adres:Aydınlı Mah. Erdemli Sok. No3 Tuzla İstanbul

Başarılar:2016- Satranç Takımı Tuzla Dördüncüsü 2017- Fatma Aksu (7-A) Su Elçileriyiz Konulu Afiş Yarışması Tuzla İkincisi 2017- Yıldızlar Erkek Futbol Takımı- İl Genelinde Grup Üçüncülüğü 2018- Kübra Gündoğdu (8/A)Çanakkale Savaşları Resim Yarışması-Tuzla İkincisi 2018- Ali Emir Özdemir (7/B) Hikaye Yarışması- Tuzla Üçüncüsü 2018- Büşra Nur Saraçoğlu (6/A) Türk Polis Teşkilatı Şiir Yarışması- Tuzla Üçüncüsü 2018- Ahmet Emin Ayata (6/B) Mangala Turnuvası- Tuzla Üçüncüsü 2018- Bayram Emir Kara (7/B) Akıl Ve Zeka Oyunları (Go)- Tuzla Birincisi 2018- Büşra Kılıç (7/A)Akıl Ve Zeka Oyunları (Reverse)- Tuzla Birincisi 2018- Abdussamet Şahin (8/B) Akıl Ve Zeka Oyunları (Abolone)- Tuzla İkincisi 2018- Esra Maraş (5/A) Akıl Ve Zeka Oyunları (Hedef 5)- Tuzla İkincisi 2018 – 2. Akıl Ve Zekâ Oyunları Takım - Tuzla Birincisi 2018- Ayşe Hümeyra Özdemir (5/A) Trafik Haftası Kompozisyon Yarışması-Tuzla Birincisi 2018- Zehra Yılmaz (7/A) İstanbul´Un Kurtuluşu Şiir Yarışması- Tuzla Birincisi 2019- Ayşe Sare Derinyar(5/A) Çanakkale Savaşlarının 104. Yılı Resim Yarışması-Tuzla Üçüncülüğü 2019- Elif Macit (6/A) Milletin Sesi Mehmet Âkif Şiir Yarışması-Tuzla Birinciliği 2019- Elif Macit (7/A) 24 Kasım Öğretmenler Günü Şiir Yarışması- Tuzla Birincisi 2019- Elif Macit (7/A) 24 Kasım Öğretmenler Günü Şiir Yarışması- İstanbul İkincisi 2019- Ayşe Sare Derinyar (6/A) 24 Kasım Öğretmenler Günü Resim Yarışması- Tuzla Birincisi 2019- Ayşe Sare Derinyar (6/A) Polis Her Zaman Her Yerde Resim Yarışması- Tuzla Birincisi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Kalite Takip Sistemi(Kts)- Tuzla Birincisi 2019-2020 Akıl Ve Zeka Oyunları Tuzla Mangala Birincisi (8/B) Ahmet Emin Ayata 2019-2020 Akıl Ve Zeka Oyunları Tuzla Pentago İkincisi (6/B) Ahmet Cesur Yıldırım 2019-2020 Akıl Ve Zeka Oyunları Tuzla Reversi Üçüncüsü (8/A) Ayşegül Birlik 2019-2020- Küçük Kızlar Mendil Kapmaca Takımı Tuzla İkincisi 2019-2020 Türkiye Akıl Ve Zeka Oyunları- Mangala Ahmet Emin Ayata (8/B)- İstanbul İkincisi 2020-2021- Çanakkale Savaşları 106. Yıl Şiir Yarışması - Azra Gönül Atıcı(8/A)- Tuzla İkincisi 2020-2021 Çanakkale Savaşları 106.Yıll Kompozisyon Yarışması- Ceylin Çayıroğlu(5/A)- Tuzla Üçüncüsü

Öğretmen :15

Öğrenci :140

Derslik :9

Saatler:09.00-15:35 (Pazartesi 16:30)

Isınma:Doğalgaz

Bağlantı:Yok

Yabancı Dil:İngilizce

Ulaşım:Tuzla-Aydınlı Minibüsleriyle Ulaşılabilir.

Servis Bilgisi:Servisimiz Vardır.

Yerleşim Yeri:Aydınlı Toki Konutlarının Merkezindedir. İlkokul İle Aynı Binayı Kullanmaktadır.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık:8 Km

Kontenjan Bilgileri:200

Sportif Etkinlikler:Zeka Oyunlarında Takım Halinde Tuzla Birinciliği

Bilimsel Etkinlikler:Tübitak 4006 Projeler

Proje Çalışmaları:Yetim Gülerse Dünya Güler

Yurtdışı Proje Faaliyetleri:İki Tuzla Kardeşliği Projesi

Yorumlar (0)
17°
açık
Namaz Vakti 23 Nisan 2021
İmsak 04:31
Güneş 06:06
Öğle 13:07
İkindi 16:54
Akşam 19:59
Yatsı 21:27
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 34 72
2. Fenerbahçe 34 69
3. Galatasaray 34 66
4. Trabzonspor 35 60
5. Alanyaspor 35 55
6. Hatayspor 34 53
7. Gaziantep FK 34 51
8. Sivasspor 34 51
9. Karagümrük 34 50
10. Göztepe 35 47
11. Rizespor 34 42
12. Antalyaspor 35 42
13. Konyaspor 34 41
14. Ankaragücü 34 38
15. Malatyaspor 34 37
16. Kasımpaşa 35 37
17. Başakşehir 34 36
18. Kayserispor 34 35
19. Erzurumspor 35 34
20. Gençlerbirliği 34 32
21. Denizlispor 34 27
Takımlar O P
1. Giresunspor 31 63
2. Adana Demirspor 31 61
3. Samsunspor 31 61
4. Altay 31 57
5. İstanbulspor 31 57
6. Altınordu 31 53
7. Ankara Keçiörengücü 31 49
8. Ümraniye 31 47
9. Tuzlaspor 31 47
10. Bursaspor 31 43
11. Bandırmaspor 31 39
12. Boluspor 31 38
13. Balıkesirspor 31 35
14. Adanaspor 31 34
15. Menemenspor 31 31
16. Akhisar Bld.Spor 31 26
17. Ankaraspor 31 23
18. Eskişehirspor 31 8
Takımlar O P
1. Man City 33 77
2. M. United 32 66
3. Leicester City 32 59
4. Chelsea 32 55
5. West Ham 32 55
6. Tottenham 33 53
7. Liverpool 32 53
8. Everton 31 49
9. Arsenal 32 46
10. Leeds United 32 46
11. Aston Villa 31 44
12. Wolverhampton 32 41
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 32 36
15. Newcastle 32 35
16. Brighton 32 34
17. Burnley 32 33
18. Fulham 33 27
19. West Bromwich 32 24
20. Sheffield United 32 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 32 73
2. Real Madrid 32 70
3. Barcelona 31 68
4. Sevilla 32 67
5. Real Sociedad 32 50
6. Real Betis 32 49
7. Villarreal 32 49
8. Granada 31 42
9. Osasuna 32 40
10. Athletic Bilbao 31 38
11. Levante 32 38
12. Celta de Vigo 32 38
13. Cádiz 32 36
14. Valencia 32 35
15. Getafe 32 31
16. Deportivo Alaves 32 30
17. Real Valladolid 31 28
18. Huesca 32 27
19. Elche 32 27
20. Eibar 32 23