TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP ORTAOKULU

TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP ORTAOKULU

İmam Hatip Ortaokulu 21.07.2020, 12:49 BERKE EREN
29
TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP ORTAOKULU

Telefon:02124319425

Belgegeçer:02126288614

WEB:http://tacirlerimamhatiportaokulu.meb.k12.tr

Adres:Havaalanı Mah. Aşıkşenlik Sokak No 4 Esenler/İstanbul

Başarılar:2016-2017 YILI Benim Öğretmenim Konulu Kompozisyon Yarışmasında 2.lik: Funda Göktekin 15 Temmuz ve Ben Konulu Şiir Yarışmasında 2.lik: Yusuf Oruç Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yıl Dönümünü" Konulu Şiir Yarışmasında 1.lik: Yusuf Oruç Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yıl Dönümünü" Konulu Şiir Yarışmasında 2.lik: Muhammet Ali Top ‘‘ Gelecek Biziz Konulu Kompozisyon Yarışmasında 3.lük: Funda Göktekin • ‘’ İslamî İlimler Olimpiyatı Ödülleri’’nde Esenler 1.liği: Edanur Ilık, İrem Şişman ve Saliha Aydoğan Masa Tenisinde Takım halinde 1.lik: Burak Demir, Uğur Can Kazdondu, Selahattin Tek, Berat Memiç Taekwondo Şampiyonası Kızlar Grubunda 1. lik: Esma Kurt Taekwondo Şampiyonası Erkekler Grubunda 1. lik: İsmail Özden 40 Hadisi Ezbere Okuma Yarışmasında 2. lik: Seda Nur Çelen Hz. Muhammed’e Mektup Yazma Yarışmasında 1. lik: Emine Rümeysa Avcı Naat Okuma Yarışmasında 3.lük: Şuranur Kurtoğlu Hz. Muhammed’in Hayatı Konulu Veliler arası Bilgi Yarışmasında takım halinde 2. lik: Mehmet Soydan, Nurgül Çetin, Şemsi Aydın, Fatma Cansap ve Aynur Kurt Hz. Muhammed’in Hayatı’’ Konulu Bilgi Yarışmasında takım halinde 1. lik: Edanur Ilık, Gizem Ilık, Yasin Yavuz, Ömer Arslan ve Berna Başkaya Erkekler Kur-an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasında 1. lik: Abdullah Veli Okul Sağlığı Konulu Kısa Film Yarışmasında 1. lik 12. İstanbul Matematik Fen Olimpiyatında gümüş madalya: Abdulsamet Çakır 12. İstanbul Matematik Fen Olimpiyatında bronz madalya: Faruk Kamçıcı İslamî İlimler Olimpiyatı Ödülleri: Edanur Ilık, İrem Şişman ve Saliha Aydoğan TÜBİTAK 4006 Proje Yarışmasında 10 adet projemiz sergilenmeye hak kazanmıştır. İmam Hatipler Arası Spor Oyunları Ödüllerinde İl Birinciliği: SelahattinTek , Uğurcan Kazdondu, Berat Memiç ve Yasin Ayan Türkiye Teknoloji Takımı Yarışması Ödülleri: Muhammet Fatih Kaya 2018-2019 Yılı Başarılarımız Şehit Okan Altıparmak Taekwondo –Sinan Yılmaz 41 kg da İl 3. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Genç Seda Yarışması-Ahmet Yasin Karataş- Bölge 1. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Genç Muhafızlar Yarışması- Ebrar Çakmak-Bölge 2. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Erkek Hafızlar Yarışması- Ömer Talha Karaoğlu- Bölge 1. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Ezan Yarışması- M. Emin Cengiz- Bölge 1. Münazara Yarışması- İlçe Birinciliği Taekwondo İl 3.-Sinan Yılmaz Muay Thai yarışması il 1. – Enes Taha Ak İmam Hatip Okulları arası Spor Yarışması Güneş Musabakası il 1.- Emre Şahin İmam Hatip Okulları arası Spor Yarışması Güneş Musabakası il 3.- Alperen Cüngür İmam Hatip Okulları arası Spor Yarışması Tekvando Musabakası il 1.- Sinan Yılmaz Nebe Nas Yarışması 8. Sınıflar arası 4. –Berfin Soyuncu Nebe Nas Yarışması 7. Sınıflar arası 2. –Sultan İpek Nebe Nas Yarışması 6. Sınıflar arası 2. –Furkan Kılıç Gençlik ve Spor Bakanlığı Penaltı Turnuvası- İlçe 1. Gençlik ve Spor Bakanlığı Masa Tenisi Küçük Erkekler- İlçe 1. Gençlik ve Spor Bakanlığı Masa Tenisi Küçük Kızlar - İlçe 3. Gençlik ve Spor Bakanlığı Masa Tenisi Yıldız Erkekler- İlçe 1. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kız Futsal - İlçe 2. Sözlük Özgürlüktür Projesi Juri Özel Ödülü- Merve Oğlakçı- Yıldız Erdil Wushu Sanda Kunfu İller ve Kulüpler Arası Cumhuriyet Kupası Mevlidi Nebi Bilgi Yarışmasında 4.lük Genç Nida Hafızlık Yarışmasında İlçe 7.iği- Seda Yazıcı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Ezan Okuma Yarışması- Bölge 3.-Halil İbrahim Demir Genç Seda Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Bölge 1.- M. Yahya Yıldızhan Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Hafızlık Yarışması 5. Lık- Caner Kayıkçı Gençlik ve Spor Bakanlığı Futsal İlçe 4. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Musiki Yarışması il 2. Gençlik ve Spor Bakanlığı Yakar Top Müsabakası İlçe 2. Okul Sporları Muaytai 32 kg İstanbul 2.- Ammar Yasir Koç Okul Sporları Wushu – 48 kg İstanbul 3.- Ebubekir Değirmen Okul Sporları Wushu Sanda- 48 kg İstanbul 2.- Feyzullah Burak Çağlar İlçe Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca 1. İlçe Çocuk Oyunları Yakartop 1. Oyum-US Okullar Arası Zeka Oyunları Yarışmasında Mangala- İlçe 3 –Fatih Tecik Reversi- İlçe 2.-M. Fatih Kaya Pentego- İlçe 4.-İzzet Doğdu Kulami-İlçe 1.- Abdülsamet Kaya Kaymakamlık Esenler kupası Kros- İlçe 3.- İrem Nur Köprübaşı Kaymakamlık Esenler Kupası Kros- İlçe 3.-Küçük Erkekler Kaymakamlık Esenler Kupası Masa Tenisi- İlçe 1. Tügva Münazara Yarışması ilçe 2. 2019-2020 Yılı Başarılarımız Gençlik ve Spor Bakanlığı Küçük Erkekler Yakar Top Turnuvası-İlçe İkinciliği Gençlik ve Spor Bakanlığı Yıldız Erkekler Yakar Top Turnuvası-İlçe 2. Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması-İstanbul Bölge 4.-Ahmet Emin Erdoğan En Güzel Okul Benim Okulum Projesi İlçe2. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması-İlçe ve Bölge 1.- M. Emin Cengiz Gençlik ve Spor Bakanlığı Wushu Turnuvası- İstanbul 2.- Ammar Yasir Koç Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Naat Okuma Yarışması-İlçe 3.- Asyanur Yavuz Oyum-US Okullar Arası Zeka Oyunları Yarışmasında o Mangalada Fatih Enes TECİK birinci o Kulamide Abdussamed Kaya ikinci. o Reverside M.FatihKaya üçüncü

 Öğretmen :58

 Öğrenci :1194

 Derslik :23

 Çok Amaçlı Salon :1

Saatler:Sabah= 08:00 - 13:40 Öğlen= 13:50-19:30

Isınma:Kalorifer

Bağlantı:Fatih Projesi Fiber İnternet

Yabancı Dil:İngilizce ve Arapça

Ulaşım:Okulumuza 33, 33TE, 33M, 98G hatları okulumuza en yakın mesafedeki Taşocağı Durağı´ndan geçer. Topkapı-Esenler minibüs hatlarıyla da bu durağa ulaşım sağlanır. Okulumuza 5 dk. yürüme mesafesindeki Uludağ Caddesi Durağı´ndan geçen 78, 78M, 146T, 146B, 146M, 91E, 97G, 97GE, 33B, 31Y, 33Y, 92K, 92Ş, 89C, 89T, 92A, 92M otobüs hatlarıyla ulaşım imkanı mevcuttur.

Yerleşim Yeri:Havaalanı Mah. Garanti Cad. Hizmet Sok. NO:3 Esenler/ İstanbul Okulumuz Esenler Belediye Başkanlığı´na da 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde ve Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastahanesi´nin hemen arkasında yer almaktadır.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık:İlçe merkezine 2 km. uzaklık

Sportif Etkinlikler:Masa Tenisi, Futbol, Futsal, Voleybol, Basketbol, Atletizm, Güreş, Taekwondo, Satranç gibi dallarda etkinlikler yapılmakta ve turnuvalar düzenlenmektedir.

Bilimsel Etkinlikler:TÜBİTAK 4006 Projeleri, Türkiye Teknoloji Takımı

Proje Çalışmaları:Okulumuzda ´´Misafirim Öğretmenim, Bir Kitap Bir Dünya, Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var, Çanakkale Gönüllüleri, Yazarlar Okullarda, Müze Yoluyla Eğitim, Eğlenerek Öğreniyorum, İyilik Okulu, Sağlıklı Okul-Sağlıklı Çevre, En Güzel Okul Benim Okulum, Beslenme Dostu Okul, Pedalist, İstanbul´un Çocuk Yazarları, Sözlük Özgürlüktür´´ projeleri yürütülmektedir.

Yorumlar (0)
-1°
açık
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:48
Güneş 08:18
Öğle 13:20
İkindi 15:49
Akşam 18:12
Yatsı 19:36
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 18 38
2. Fenerbahçe 18 38
3. Gaziantep FK 18 34
4. Galatasaray 18 33
5. Hatayspor 18 31
6. Alanyaspor 18 30
7. Karagümrük 18 27
8. Trabzonspor 18 27
9. Antalyaspor 19 25
10. Malatyaspor 18 24
11. Sivasspor 18 23
12. Başakşehir 18 23
13. Konyaspor 18 22
14. Göztepe 18 22
15. Kasımpaşa 18 22
16. Rizespor 18 21
17. Gençlerbirliği 18 19
18. Kayserispor 18 16
19. Erzurumspor 19 16
20. Ankaragücü 18 15
21. Denizlispor 18 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 17 35
2. İstanbulspor 17 34
3. Samsunspor 17 33
4. Altay 17 32
5. Adana Demirspor 17 31
6. Tuzlaspor 17 30
7. Ankara Keçiörengücü 17 28
8. Altınordu 17 28
9. Bursaspor 17 27
10. Bandırmaspor 17 24
11. Adanaspor 17 21
12. Ümraniye 17 20
13. Boluspor 17 19
14. Menemen Belediyespor 17 16
15. Balıkesirspor 17 16
16. Akhisar Bld.Spor 17 13
17. Ankaraspor 17 9
18. Eskişehirspor 17 3
Takımlar O P
1. M. United 18 37
2. Man City 17 35
3. Leicester City 18 35
4. Liverpool 18 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. Chelsea 18 29
8. Southampton 18 29
9. West Ham 18 29
10. Arsenal 19 27
11. Aston Villa 15 26
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Newcastle 18 19
16. Brighton 19 17
17. Burnley 17 16
18. Fulham 17 12
19. West Bromwich 18 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 16 41
2. Real Madrid 18 37
3. Barcelona 18 34
4. Villarreal 18 32
5. Real Sociedad 19 30
6. Sevilla 17 30
7. Granada 18 27
8. Celta de Vigo 18 23
9. Cádiz 18 23
10. Real Betis 18 23
11. Levante 17 21
12. Athletic Bilbao 18 21
13. Getafe 17 20
14. Valencia 18 19
15. Eibar 18 19
16. Deportivo Alaves 18 18
17. Real Valladolid 18 18
18. Elche 16 16
19. Osasuna 18 15
20. Huesca 18 12