Hauser
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, İstanbul
18 Kas 2023
21:00

bilet
Etkinliğe Dair
ÇELLO ÇALAN BİR ROCK YILDIZI: HAUSER , SOLO TURU “REBEL WITH A CELLO” KAPSAMINDA İSTANBUL'DA!

Enstrümantalistlerin kötü çocuğu ve kısaca HAUSER olarak bilinen 2Cellos'un kurucu üyesi, merakla beklenen dünya çapındaki ilk solo turnesi “Rebel with a Cello” kapsamında İstanbul'da sahne alacak. Klasik müzik tutkusunu dinamizmiyle şekillendiren, sosyal medya platformlarında milyarlarca dinlenme ve video görüntülemesi olan Hırvat çellist, Epifoni organizasyonuyla 18 Kasım 2023 akşamı Ülker Arena'da hayranlarıyla buluşacak.

Klasik, pop ve rock müziğin köklü geleneklerinden yeni bir müzikal deneyim yaratmaya karar verdiği o önemli andan beri HAUSER, yerleşik müzik sektörünün geleneklerine meydan okuyarak dünyanın her yerinde konserler veriyor. Onu bir internet sansasyonu olarak tanımamızı sağlayan ve 2Cellos ikilisinin kurucu üyesi olarak yorumladığı  "Smooth Criminal"in ikonik yorumuyla milyonların kalbini ve aklını fethetti. Çaykovski'den Lady Gaga veya Shostakovich'ten Shakira kadar geniş bir repertuarla beslenen HAUSER, tüm bunları icra eden ve dünyayı kasıp kavuran dinamik bir çellisttir.

Onu Andrea Bocelli veya Red Hot Chili Peppers gibi diğer sanatsal efsanelerle işbirliği yaparken veya Billboard listelerinde zirveye oturan albümü “CLASSIC”ten performansların yer aldığı kendi çarpıcı müzik video serisi Alone Together'da yer alırken bulabilirsiniz. Usta virtüöz, sürekli olarak çellosunun ve müzik yapımının sınırlarını zorluyor.

Karsu Harbiye Konseri 24 Temmuz'da Harbiye'de! Karsu Harbiye Konseri 24 Temmuz'da Harbiye'de!

Onunla dans edin ve büyüleyici performansı deneyimleyin.

Editör: TE Bilisim