Giresunspor - Sivassspor Maç Biletleri

 Çotanak Stadyumu, Giresun

 19 Mart 2023 Pazar, 20:00

Giresunspor maçları için doğru biletin tek adresi biletwise! Yeşil beyazlıların maçlarını yerinde seyretmek ve heyecana ortak olmak istiyorsan, hemen biletwise’dan garantili ve uygun fiyatlı biletini al, takımının yanında ol! Tribünde yerini alamayacaksan kombineni veya maç biletini istediğin fiyata biletwise aracılığıyla sat, sesini taraftarın ile duyur!

İlk olarak 1925 yılında Giresun’da kurulan Giresunspor, sonrasında 1967 yılında tekrar kurulmuştur. Çotanaklar lakabıyla bilinen kulüp, futbol ve hentbol sporlarında faaliyet göstermektedir. Maçlarını Giresun Çotanak Stadı’nda oynayan Giresunspor, 1970-71 sezonunda 1.Lig’de şampiyon olma başarısı göstermiş, 2020-21 sezonunda ise 1. Lig’de ikinci olmayı başarıp, 2021-22 sezonunda Süper Lig’de mücadele etmeye hak kazanmıştır. 

2022-2023 Süper Lig'de Giresunspor ile Sivassspor karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, Giresunspor - Sivassspor biletleri ne zaman satışa çıkıyor sorusunun cevabını biletwise’da buluyor. Son düdüğe kadar devam edecek bu mücadenin biletlerini, biletwise aracılığıyla şimdi satın al!

Giresunspor ekibinin Sivassspor ile olan karşılaşmasını sen de tribünden izlemek istiyorsan, biletler tükenmeden tribündeki yerini almayı unutma!

Ev sahibi avantajını kullanmak isteyen Giresunspor, taraftarının da desteğiyle galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor. Sivassspor ise bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ile ayrılmak istiyor. Sen de çok talep gören Giresunspor - Sivassspor biletlerini biletwise’dan al, koltuğunu garantile, bu mücadeleyi kaçırma!

En popüler bilet platformu olan biletwise, tüm sporseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. PSG, Manchester City, Juventus, Liverpool ve tüm takım taraftarları, biletlerini ve kombinelerini biletwise aracılığıyla satıp, renktaşlarına devrediyor! Hemen üye ol, bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmamak için yüksek talep gören Giresunspor - Sivassspor maç biletini hemen al, takımının sesi ol! Maçta yerini alamayacaksan, istediğin fiyattan maç biletini sat, veya kombineni devret, sesini taraftarın ile duyur!

Giresunspor - Sivassspor maç bileti nasıl alırım?

Maç bileti satın almak için, biletwise’a hemen üye ol!

Hesabına giriş yap.
Dilediğin kategoriden Giresunspor - Sivassspor maç biletini seç.
Ödeme sayfasına geç.
Kredi veya banka kartı ile ödemeyi tamamla.
İşte bu kadar kolay!

Giresunspor - Sivassspor maç biletimi nasıl satarım?

Arda Güler nihayet ilk 11'de oynayacak Arda Güler nihayet ilk 11'de oynayacak

  
Maç bileti satmak veya kombine devretmek için, biletwise’a hemen üye ol!
Hesabına giriş yap.
Giresunspor - Sivassspor maçı için bilet veya kombine kategorini seç.
Bilgilerini doldurarak ilanını biletwise’a koy.
Hem koltuğun hem de cebin boş kalmasın!

Bilet

Editör: TE Bilisim