Gaziantep FK - Sivasspor Maç Biletleri

 Gaziantep Arena, Gaziantep

 22 Ocak 2023 Pazar, 20:00

Gaziantep FK maç bileti almanın en uygun ve kolay yolu biletwise! Kırmızı siyahlıların maçlarına yerinde tanıklık etmek istiyorsan hemen maç biletini biletwise aracılığıyla al, takımına destek ol! Tribünde yerini alamayacaksan kombineni veya maç biletini istediğin fiyata biletwise aracılığıyla sat, sesini taraftarın ile duyur!

Gaziantep FK,1988-1999 yılları arasında Sankospor adıyla mücadele etmiş, daha sonda Gaziantep Futbol Kulübü ismini almıştır. 2019 yılında tarihinde ilk kez Süper Lig’e çıkma başarısı gösteren kulüp, maçlarını 35.574 kapasiteli Kalyon Stadyumu’nda oynamaktadır.

MKE Ankaragücü - Galatasaray A.Ş. MKE Ankaragücü - Galatasaray A.Ş.

2022-2023 Süper Lig'de Gaziantep FK ile Sivasspor karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, Gaziantep FK - Sivasspor biletleri ne zaman satışa çıkıyor sorusunun cevabını biletwise’da buluyor. Son düdüğe kadar devam edecek bu mücadenin biletlerini, biletwise aracılığıyla şimdi satın al!

Gaziantep FK ekibinin Sivasspor ile olan karşılaşmasını sen de tribünden izlemek istiyorsan, biletler tükenmeden tribündeki yerini almayı unutma!

Ev sahibi avantajını kullanmak isteyen Gaziantep FK, taraftarının da desteğiyle galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor. Sivasspor ise bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ile ayrılmak istiyor. Sen de çok talep gören Gaziantep FK - Sivasspor biletlerini biletwise’dan al, koltuğunu garantile, bu mücadeleyi kaçırma!

En popüler bilet platformu olan biletwise, tüm sporseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. PSG, Manchester City, Juventus, Liverpool ve tüm takım taraftarları, biletlerini ve kombinelerini biletwise aracılığıyla satıp, renktaşlarına devrediyor! Hemen üye ol, bu zorlu mücadelede takımını yalnız bırakmamak için yüksek talep gören Gaziantep FK - Sivasspor maç biletini hemen al, takımının sesi ol! Maçta yerini alamayacaksan, istediğin fiyattan maç biletini sat, veya kombineni devret, sesini taraftarın ile duyur!

Gaziantep FK - Sivasspor maç bileti nasıl alırım?

Maç bileti satın almak için, biletwise’a hemen üye ol!

Hesabına giriş yap.
Dilediğin kategoriden Gaziantep FK - Sivasspor maç biletini seç.
Ödeme sayfasına geç.
Kredi veya banka kartı ile ödemeyi tamamla.
İşte bu kadar kolay!

Gaziantep FK - Sivasspor maç biletimi nasıl satarım?

Maç bileti satmak veya kombine devretmek için, biletwise’a hemen üye ol!
Hesabına giriş yap.
Gaziantep FK - Sivasspor maçı için bilet veya kombine kategorini seç.
Bilgilerini doldurarak ilanını biletwise’a koy.
Hem koltuğun hem de cebin boş kalmasın!

Bilet

Editör: TE Bilisim