Firma Rehberi

İstanbul Güven Oto Kiralama
İstanbul Güven Oto Kiralama
Sektör Eğlence
İl / İlçe İstanbul / Esenyurt
Web Sitesi https://otonukiralama.com/
Telefon 05320564298
Otonu Kirala Ek Gelir Kazan
Bünyemizde çalıştığımız kurumsal, operasyonel, filo kiralama yöntemi ile kamu, kurum özel sektör firmalarına araç kiralama hizmeti veriyoruz. Araçlarınıza değerinde, zamanında ödeme yapıyoruz. Yatırım amaçlı yada mevcut da bulunan araçlarınızdan yüksek gelir elde etmek istiyorsanız hemen bizi arayın .

Sözleşme Yapıyoruz
Firmamız ile sözleşme yaptıktan sonra, aracınıza GPS cihazı takılmaktadır. Bu sayede aracınızı izleyebilirsiniz. Aracınız 6, 12, 18, 24 ay için şirketimizle yapacağınız sözleşme ile kiralanmaktadır ve ay karşılığı size ücret ödenmektedir.

Periyodik Bakım
Araçlarınızın fabrikasyon olarak belirtilen kilometrelerdeki bakımları tarafımızca takip edilmektedir. Bunun dışında olan diğer kontrollerini de (lastik, antifiriz, balata, temizlik v.b.) tarafımızdan dikkatle dikkat edilecektir.

Yüksek Ek Gelir İmkanı
Garanti gelir elde etmek için evinizin önünde duran kullanmadığınız veya kredi çekerek aldığınız ama ödemekte zorluk çektiğiniz araçlarınız için sabit ödeme alabilirsiniz. Nasıl alacağınız merak ediyorsanız bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Newista Blokları No: 84 Esenyurt – İstanbul