Firma Rehberi

Demtaş Evden Eve Nakliyat
Demtaş Evden Eve Nakliyat
Sektör
İl / İlçe İstanbul / Ataşehir
Web Sitesi https://www.demtasnakliyat.com.tr/
Telefon 4444703

Demtaş nakliyat yıllardır İstanbul’da hizmet vermektedir. İstanbul’un metropol olan kenti ataşehir’de hizmet vermektedir. 1990 yılından beri Ataşehir’de hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat‘da 1990 yılından 1 kamyon ile başlayıp şuan da ise araç filosu kurup 2000 yılında ise cozumdepo.com eşya depolama şirketi acarak Ataşehir’de müşterilerin fazla olan eşyalarını depolanmaktadır.

Şirketimiz İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’de Avrupa yakasında ise Mecidiyeköy ve Beylikdüzü olarak hizmet vermektedir. Bizimle çalışan tüm personellerimiz yıllardır bizimle el ele vererek siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedirler.

Bu güne kadar verdiğimiz hizmet her gün geçtikçe büyüyerek Türkiye’nin her bir tarafına kadar şehir içi ve şehirler arası olarak devam etmektedir. Şehir içi Türkiye’nin her neresi olursa olsun hizmetimiz vardır. Ay retten şehirler arası olarak’ta hizmetimiz vardır, Amacımız müşteri memnuniyetidir. Depolama olarak ise 2000 yılından beri evinizde fazla olan eşyalarınız için çözüm üretiyoruz.Sizde fazla olan eşyalarınız için günlerce yer arayıp nasıl bir yerde muhafaza edeceğim diye kara kara düşünmeyin eşyalarınızı gönül rahatlığıyla Anadolu sigorta güvencesi altında eşyalarınızı depolayalım.

Adres: İçerenköy mah. Aydın sok. No.8/1 Ataşehir /İstanbul