VİZYONER’17’de Dönüşüm Rüzgarı Esecek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) iki yılda bir düzenlediği MÜSIAD Vizyoner Sektörler Zirvesi, 11-12 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Wow Convention Center’da gerçekleştirilecek.

Etkinlikler 07.10.2017, 19:45 BERKE EREN
182
VİZYONER’17’de Dönüşüm Rüzgarı Esecek

Dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Türkiye için bir yol haritası niteliğinde olan Vizyoner’17 Sektörler Zirvesi’ne; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat ALBAYRAK, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim KALIN, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk BAYRAKTAR, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman KAAN İstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZEL, Yazar & Ekonomist Alev Alatlı ile iş dünyasından önemli isimler katılacak.

İkincisinin gerçekleştirileceği MÜSİAD Vizyoner’17 Sektörler Zirvesi’nin ana temasını, gelecekte var olmanın en önemli unsuru olarak karşımıza çıkan ‘dönüşüm’ kavramı oluşturuyor. Sırasıyla, MÜSİAD Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı ve Vizyoner’17 İcra Kurulu Başkanı Bayram Şenocak, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve T.C. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak açılış konuşmalarını yapacak. Zirvede Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın da bir konuşma yapacak.

‘Niçin Dönüşüm’, ‘Nasıl Dönüşüm’, ‘Ne’ye Dönüşüm’ ve ‘Türkiye’nin Dönüşümü’ ana başlıklarının konuşulacağı Vizyoner 17’de siz değerli basın mensuplarını aramızda görmeyi çok isteriz.

Yer:İstanbul Wow Convention Center (Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Havalimanı Caddesi, No: 17 Bakırköy/İstanbul)

Tarih: 11.10.2017 – 12.10.2017

Saat: 09.00 – 17.30

Yorumlar (0)