Digiverse - 2023
Yer: Digiverse - Antalya, Antalya
Tarih: 31 Ara 2023
23:59

Bilet
Etkinliğe Dair
Digiverse Dünya’nın en büyük 360 derecelik sürükleyici deneyim evreninde, muhteşem multimedya görseller eşliğinde misafirlerine unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor.

"Başka hiçbir yerde bulamayacağınız, aksesuarsız 3 boyutlu sanal bir evrenin içinde yolculuk sunuyoruz.

Sadece bir kitleye hitap etmiyoruz, 7 den 70 e her yaş grubunun Sanat teknoloji ve eğlence ile bulaşacağı bir deneyim sunuyoruz. Digiverse’de İlk olarak doğuşu simgeleyen, insanların yolunu bulmak için kendini kaybettiği aynalı bir tünelden dijital dünyaya giriş yapılıyor.

Ata Demirer Gazinosu -22 Mart  Ankara Ata Demirer Gazinosu -22 Mart Ankara

Bu sayede algılarımızı serbest bırakıp, içine gireceğimiz görsel şölenin bizi başka boyutlara taşımasına açık hale geliyoruz. Aynalı tünelin sonunda mistik materyallerin arasından büyük dome alanına geçiş yapılıyor. Bu alanın sağında şu an içinde olduğumuz karmaşık dünya, ruhumuzu yoran materyalist algılarla yüzleştiren panorama duvarından sonra, muhteşem yansımalar ve yine boyutların arasında kaybolacağınız 360 derecelik domelara ulaşıyoruz. Burada insanların kendilerini içinde kaybedecekleri birbirine bağlı domelarla ile devam ediyoruz. Domelarda insanların oturur, hatta uzanır vaziyette dijital dünyaya geçişini kolaylaştırıp, görüntülere odaklanabilmeleri için kullandığımız puflar aracılığıyla geçirecekleri süreyi konforlu hale getiriyoruz. Dome alanlarından ruhumuzun arınmasıyla ayrılırken bizi bekleyen ruhun ve zihnin özgürlüğünü hissettiren panorama duvarıyla devam edip, sosyal medya uygulamalarında kullanılabilecek fotoğraf video çekim noktalarıyla turumuzu bitiriyoruz."

-Dünyada İlk Ve Tek Aksesuarsız 3d Görsel Deneyim Evreni
-Her Yaş Grubuna Hitap Ediyor
-Sanat, Teknoloji Ve Eğlenceyi Bir Arada Sunuyor
-Metaverse Merkezli Yeni Dünyanın Hissedilebilir İlk Deneyimi

Editör: TE Bilisim