ŞEHİT ANIL KAAN AYBEK ORTAOKULU

ŞEHİT ANIL KAAN AYBEK ORTAOKULU

Devlet Ortaokulu 06.08.2020, 13:08 BERKE EREN
11
ŞEHİT ANIL KAAN AYBEK ORTAOKULU

Telefon:212 477 22 53

Belgegeçer:212 477 62 66

Eposta:Göndermek için tıklayınız

WEB:http://sehitanilkaanaybekortaokulu.meb.k12.tr

Adres:Hürrüyet Mah. 262 Sokak No 2 500 Evler Gaziosmanpaşa / İstanbul eski adı Ülkü Ortaokulu

Başarılar:2014-2015 TEOG 1.sınavında iki öğrencimizin Türkiye birinciliği, 2014-2015 Yıldız erkek futbolda İstanbul ikinciliği, 2014-2015 Küçük kız basketbolda ilçe şampiyonluğu, 2014-2015 Yıldız kız basketbolda ilçe şampiyonluğu, 2014-2015 "Naat Okuma" yarışması ilçe birinciliği, 2014-2015 Güreş turnuvası takım halinde ilçe üçüncülüğü, 2014-2015 Ortaokullar arası bilgi yarışması ilçe birinciliği, 2014-2015 Beyaz Bayrak(En temiz okul) 2015-2016 Yıldız erkek futbolda ilçe şampiyonluğu,2015-2016 Yıldız Kız Voleybolda İlçe şampiyonluğu, 2015-2016 Yıldız kız basketbolda ilçe şampiyonluğu, 2015-2016 Okçuluk yarışmasında kızlarda takım halinde İstanbul 2.liği 2015-2016 Okçuluk yarışmasında erkeklerde takım halinde İstanbul 4.lüğü,2016-2017 Öğretmenler arası masa tenisi turnuvası şampiyonluğu, 2016-2017 1.TEOG Sınavında 1 öğrencimizin Türkiye 1.liği, 2016-2017 2.TEOG Sınavında 5 öğrencimizin Türkiye 1.liği, 2016-2017 Yıldız Kız Voleybolda İlçe şampiyonluğu, 2017-2018 Ortaokullar arası bilgi yarışması ilçe birinciliği, 2017-2018 Siyer-i Nebi yarışması ilçe birinciliği, 2017-2018 Küçük Erkek basketbolda ilçe ikinciliği, 2017-2018 Yıldız Erkek Basketbolda ilçe üçüncülüğü, 2018-2019 Beyaz Bayrak (En Temiz Okul), 2018-2019 Kızılay Temalı Şiir Yarışmasına İlçe Birinciliği, 2018-2019 Yıldız Erkek Masa Tenisi ilçe Birinciliği, 2018-2019 Küçük Kızlar Masa Tenisi ilçe Birinciliği, 2018-2019 Küçük Erkekler Masa Tenisi ilçe İkinciliği, 2018-2019 Yıldız Kızlar Masa Tenisi ilçe Üçüncülüğü, 2018-2019 Yıldız Kızlar Basketbolda İlçe Şampiyonluğu, 2018-2019 Yıldız Erkek Basketbolda ilçe ikinciliği, 2018-2019 Ortaokullar arası bilgi yarışması İlçe birinciliği, 2019-2020 Yıldız Erkekler Masa Tenisi İlçe İkinciliği, 2019-2020 Küçük Kızlar Masa Tenisi İlçe İkinciliği, 2019-2020 Akıl Zeka Oyunları İlçe Birinciliği, İstanbul Onunculuğu, 2019-2020 Mehmet Akif Ersoy Şiirlerini Okuma İlçe Biriciliği, 2019-2020 Küçük Erkekler Satranç İlçe Birinciliği, 2019-2020 Yıldız Kızlar Voleybol İlçe İkinciliği, 2019-2020 Küçük Kızlar Badminton İstanbul Şampiyonluğu, 2019-2020 Küçük Erkekler Badminton İstanbul Üçüncülüğü,

 Öğretmen :86

 Öğrenci :1769

 Derslik :29

 Atölye-İşlik :1

 Konferans Salonu :1

 Çok Amaçlı Salon :1

 Müzik Sınıfı :1

 Kütüphane :1

Saatler:Sabahçı: 08:00 - 13:40 Öğlenci: 14:00 - 19:40

Isınma:Doğalgaz

Bağlantı:Yok

Ulaşım:Topkapı-Habibler tranvayıyla Ali Fuat Başgil durağında inildiginde ve Eskiedirne asfaltından geçen dolmuş ve otobüslerle Ali Fuat Başgil durağında inildiginde 262 sokaktadır.

Yerleşim Yeri:Okulumuz İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesi Hürriyet Mahallesi 262 Sokakta bulunmaktadır.Okulumuzun eski adı Ülkü Ortaokulu´dur. Tüm ilçelere ulaşım kolaydır.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık:İlçe merkezinde

Sportif Etkinlikler:Basketbol, Futbol, Voleybol, Masa Tenisi, Badminton, Satranç, Akıl ve Zeka Oyunları

Bilimsel Etkinlikler:TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI, HAREZMİ EĞİTİM MODELİ

Proje Çalışmaları:13 proje yürütülmektedir.

Yurtdışı Proje Faaliyetleri:ERASMUS+ (2 Proje)

Yorumlar (0)
19°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 24 Eylül 2020
İmsak 05:20
Güneş 06:46
Öğle 13:01
İkindi 16:25
Akşam 19:07
Yatsı 20:27
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 2 6
2. Alanyaspor 2 6
3. Göztepe 2 4
4. Karagümrük 2 4
5. Beşiktaş 2 4
6. Hatayspor 2 4
7. Antalyaspor 2 4
8. Fenerbahçe 2 4
9. Kasımpaşa 2 3
10. Sivasspor 2 3
11. Erzurumspor 2 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Gaziantep FK 2 1
15. Trabzonspor 2 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Malatyaspor 2 1
18. Denizlispor 2 1
19. Çaykur Rizespor 2 0
20. Ankaragücü 1 0
21. Başakşehir 2 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 2 6
2. Tuzlaspor 2 4
3. Samsunspor 2 4
4. Adana Demirspor 2 4
5. Adanaspor 2 4
6. Balıkesirspor 2 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. Bandırmaspor 2 3
10. İstanbulspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Ümraniye 2 3
13. Akhisar Bld.Spor 2 1
14. Altay 2 1
15. Boluspor 2 1
16. Eskişehirspor 2 1
17. Giresunspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Leicester City 2 6
2. Everton 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 2 6
6. Tottenham 2 3
7. Wolverhampton 1 3
8. Brighton 2 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Chelsea 2 3
12. Newcastle 2 3
13. Man City 0 0
14. Burnley 1 0
15. M. United 1 0
16. West Ham 2 0
17. Sheffield United 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 2 6
3. Villarreal 2 4
4. Celta de Vigo 2 4
5. Valencia 2 3
6. Osasuna 2 3
7. Getafe 1 3
8. Cádiz 2 3
9. Real Sociedad 2 2
10. Real Madrid 1 1
11. Eibar 2 1
12. Huesca 2 1
13. Real Valladolid 2 1
14. Atletico Madrid 0 0
15. Barcelona 0 0
16. Elche 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Deportivo Alaves 2 0
20. Athletic Bilbao 1 0