HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTAOKULU

HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTAOKULU

Devlet Ortaokulu 14.07.2020, 16:42 BERKE EREN
26
HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTAOKULU

Telefon:02163125571

Belgegeçer:02164293673

WEB:http://hasortaokulu.meb.k12.tr

Adres:Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Erik Sk. No7 Taşdelen Çekmeköy / İstanbul

Başarılar:Okul Türü Öğrenci Sayıları Fen Lisesi 0 Anadolu Öğretmen Lisesi 1 Anadolu Lisesi 8 İmam Hatip Lisesi 7 Endüstri Meslek Lisesi 21 Ticaret Meslek Lisesi 34 Kız Meslek Lisesi 13 Sağlık Meslek Lisesi 9 Çok Programlı Lise 27 Kültürel Başarılarımız1- Düzenleyen: Özel Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu Konu: Açlık Ve Su Tarih:23 Nisan 2013 Başarı Derecesi: İstanbul Üçüncülüğü Başarılı Öğrenci: Faik Akçagünay2- Düzenleyen: Monami Konu: Monami Resim Yarışması Tarih: 2012-2013 Başarı Derecesi: İkincilik Başarılı Öğrenci: Zeynep TORHAN 3- Düzenleyen: Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konu: Engelliler Haftası Tarih: 2012-2013 Başarı Derecesi: İlçe Birinciliği, İkinciliği, Üçüncülüğü Başarılı Öğrenci: 1. Cansu Kaçmaz 2. Murat Arıtaç 3. Ceyda Yavuz 4- Düzenleyen: İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konu: Engelliler Haftası Tarih: 2012-2013 Başarı Derecesi: İl Birinciliği Başarılı Öğrenci: Mazlum Özdemir 5- Düzenleyen İstanbul Adliyesi Konu: Adalet Tarih: 2013-2014 Başarı Derecesi: İstanbul İkinciliği Başarılı Öğrenci: Cansu Kaçmaz

 Öğretmen :60

 Öğrenci :1389

 Derslik :21

 Çok Amaçlı Salon :1

 Fizik Laboratuvarı :1

 Kütüphane :1

Saatler:Sabah Grubu 08:00-13:40 Öğle Grubu 13:50-19:30

Isınma:Doğalgaz

Bağlantı:Yok

Yabancı Dil:İngilizce

Ulaşım:Okulumuza yakın duraktan geçen İETT otobüsleri : - 131 T - 9 ÇN - 11 G - 9 K - 14 T - 122 D - 132 ÇK - ÇM 43 - UM 40

Yerleşim Yeri:Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Erik Sokak No:7 Taşdelen Çekmeköy / İSTANBUL

İl/İlçe Merkezine Uzaklık:İl Uzaklığı: 34 km İlçe Uzaklığı: 9 km

Sportif Etkinlikler:Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu 2015/2016 Eğitimöğretim Yılı Sosyal Kültürel Ve Sportif Başarılarımız Branş: Atletizm Sorumlu Öğretmen: Adem Ayvaz • Kaymakamlık Kros Yarışmaları (24 Öğrenci İle Katılım ) - Takım Halinde Küçük Kızlar İlçe 3.Lük - Takım Halinde Küçük Erkekler İlçe 3.Lük - Takım Halinde Yıldız Kızlar İlçe 3.Lük - Ferdi Küçük Kızlar Gülhanım Kavraz İlçe 1.Lik • Belediye Başkanlık Kupası (24 Öğrenci İle Katılım ) - Takım Halinde Küçük Kızlar İlçe 1.Lik - Takım Halinde Yıldız Kızlar İlçe 3.Lük - Ferdi Küçük Kızlar Fatmanur Yurttapan İlçe 1.Lik - Ferdi Küçük Kızlar Gülhanım Kavraz İlçe 3.Lük • Cheetos İstanbulun En Hızlısı Salon Atletizm Şampiyonası (12 Öğrenci İle Katılım ) - 60 Metre 2005 Kategorisi Gülhanım Kavraz İstanbul Anadolu Yakası 2.Lik - 60 Metre 2005 Kategorisi Gülhanım Kavraz İstanbul Finali 1.Lik - 60 Metre 2004 Kategorisi Furkan Süleyman İstanbul Yarı Finalinde Yarışma - 60 Metre 2005 Kategorisi Samet Aykaçsın İstanbul Yarı Finalinde Yarışma • Cheetos Türkiyenin En Hızlısı Çekmeköy İlçe Elemesi (11 Öğrenci İle Katılım- Elemeleri Geçen Öğrencilerimiz İstanbul Anadolu Yakası Finalinde Yarışacak ) - 60 Metre 2005 Kategorisi Gülhanım Kavraz İlçe 1.Lik - 60 Metre 2005 Kategorisi Esin Ezgi Arslan İlçe 2.Lik - 80 Metre 2004 Kategorisi Ayşe Akyol İlçe 2.Lik Branş: Kaleli Yakan Top – Mendil Kapmaca Sorumlu Öğretmen: Sibel Bilici Katılım Sayısı: 52 Öğrenci - Küçükler Kategorisi Kaleli Yakan Top İlçe 1.Lik - Küçükler Kategorisi Mendil Kapmaca İlçe 3.Lük - Büyükler Kaleli Yakan Top Ve Mendil Kapmacada Elenme Branş: Futsal Sorumlu Öğretmen: Adem Ayvaz – Damla Güler Katılım Saysı: 48 Öğrenci - Küçük Kızlar İlçe 1.Lik - Yıldız Kızlar İlçe 1.Lik - Yıldız Erkekler İlçe Gruptan Çıkamama (1 Galibiyet 1 Mağlubiyet ) - Küçük Erkek İlçe Guruptan Çıkıp Çeyrek Final Maçı Elenme - Yıldız Erkekler İl Eleme Grup Maçları Final Maçında Elenme ( 2 Galibiyet 1 Mağlubiyet ) Branş: Voleybol Sorumlu Öğretmen: Sibel Bilici Katılım Sayısı: 12 Öğrenci - Guruptan Çıkamama (1 Galibiyet 1 Mağlubiyet ) Branş: Futbol Sorumlu Öğretmen: Adem Ayvaz Katılım Sayısı: 60 Öğrenci - U 13 Yaş Ligi İlçe 2.Lik - Küçük Erkek İlçe 4.Lük - Yıldız Erkek İlçe 2.Lik - Yıldız Erkek İl Gruptan Çıkamama (1 Galibiyet 1 Mağlubiyet ) - Küçük Erkek İl Guruptan Çıkamama (1 Galibiyet 1 Mağlubiyet Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu 2016/2017 Eğitimöğretim Yılı Sosyal Kültürel Ve Sportif Başarılarımız S. N Adı Soyadı Sınıfı Yarışma Yarışmanın Konusu Derece 1 Fatma Aydın 8/C 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Cumhuriyetimizin 93.Yıl Dönümü İlçe 3.Lüğü 2 Zümra Kökcü 5/İ 10 Kasım 10 Kasım Ataya Veda İlçe 3.Lüğü 3 Hamza Dervişdoğan8/A 15 Temmuz Vatan Sevgisi 15 Temmuz Vatan Sevgisi İlçe 4.Lüğü 4 Gülhanım Kavraz 6/B İstanbul Amatör Spor Haftası Etkinlikleriatletizm(Uzun Atlama) İstanbul 1.Liği 5 Gülhanım Kavraz 6/B Küçükler Ferdi Salon Atletizm(60 Metre) İstanbul 1.Liği 6 Gülhanım Kavraz 6/B Küçükler Ferdi Salon Atletizm(Uzun Atlama) İstanbul 3.Lüğü 7 Fatma Yurttapan 7/F İstanbul Amatör Spor Haftası Atletizm(Uzun Atlama) İstanbul 4.Lüğü 8 Fatma Çiçek 6/A Küçükler Ferdi Salon Atletizm(Gülle Atma) İstanbul 2.Liği 9 İpek Ağbulak 6/F Küçükler Ferdi Salon Atletizm(Gülle Atma) İstanbul 3.Lüğü 10 İsmail Karamuk 6/B Küçükler Ferdi Salon Atletizm(800 Metre Yürüyüş) İstanbul 3.Lüğü 11 Furkan Enes Mantarcık6/Cküçük Erkekler Ferdi Kaymakamlık Kros İlçe 3.Lüğü 12 Lorin İnce 5/A Ömer Halisdemire Mektup 15 Temmuz Demokrasi Zaferi İlçe 1.Liği 13 Nehir Dartay 5/I Ömer Halisdemire Mektup 15 Temmuz Demokrasi Zaferi İlçe 2.Liği 14 Orhan Adikti 5/A Ömer Halisdemire Mektup 15 Temmuz Demokrasi Zaferi İlçe 3.Lüğü 15 Serkan Keskin 6/C Küçükler Ferdi Salon Atletizm(800 Metre Yürüyüş) İstanbul 4.Lüğü 16 Hivdanur E

Bilimsel Etkinlikler:2015 Tübitak Bilim Fuarı 2016 Tübitak Bilim Fuarı 2017 Tübitak Bilim Fuarı 2018 Tübitak Bilim Fuarı 2019 Tübitak Bilim Fuarı

Yorumlar (0)
21°
kapalı
Namaz Vakti 26 Eylül 2020
İmsak 05:23
Güneş 06:48
Öğle 13:01
İkindi 16:23
Akşam 19:04
Yatsı 20:23
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Karagümrük 3 7
2. Galatasaray 2 6
3. Alanyaspor 2 6
4. Göztepe 2 4
5. Beşiktaş 2 4
6. Antalyaspor 2 4
7. Hatayspor 2 4
8. Fenerbahçe 2 4
9. Kasımpaşa 2 3
10. Erzurumspor 2 3
11. Sivasspor 2 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Gaziantep FK 2 1
15. Trabzonspor 2 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Malatyaspor 2 1
18. Denizlispor 2 1
19. Ankaragücü 1 0
20. Çaykur Rizespor 2 0
21. Başakşehir 3 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 3 7
2. Adanaspor 3 5
3. Samsunspor 2 4
4. Adana Demirspor 2 4
5. Tuzlaspor 2 4
6. Balıkesirspor 2 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. İstanbulspor 2 3
10. Bandırmaspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Ümraniye 2 3
13. Altay 2 1
14. Boluspor 2 1
15. Akhisar Bld.Spor 2 1
16. Eskişehirspor 2 1
17. Giresunspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Leicester City 2 6
2. Everton 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 2 6
6. Tottenham 2 3
7. Man City 1 3
8. Brighton 2 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Chelsea 2 3
12. Wolverhampton 2 3
13. Newcastle 2 3
14. Burnley 1 0
15. M. United 1 0
16. West Ham 2 0
17. Sheffield United 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 2 6
3. Villarreal 2 4
4. Celta de Vigo 2 4
5. Valencia 2 3
6. Osasuna 2 3
7. Getafe 1 3
8. Cádiz 2 3
9. Real Sociedad 2 2
10. Real Madrid 1 1
11. Eibar 2 1
12. Huesca 2 1
13. Real Valladolid 2 1
14. Atletico Madrid 0 0
15. Barcelona 0 0
16. Elche 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Deportivo Alaves 2 0
20. Athletic Bilbao 1 0