Oruç Reis İlkokulu

Oruç Reis İlkokulu

Devlet İlkokulları 08.02.2021, 12:22 08.02.2021, 12:33 BERKE EREN
8
Oruç Reis İlkokulu

Telefon:2166733599

Belgegeçer:2166733600

WEB:http://tokiorucreis.meb.k12.tr

Adres:Aydınlı Mh. Toki 3. Etap Konutları Erdemli Sk. No3 Tuzla/İstanbul

Başarılar:2015-2016 İlkokullar Arası Satranç Turnuvası Takım Halinde Tuzla İkinciliği--- 2016-2017 İlkokullar Arası Satranç Turnuvası Takım Halinde Tuzla Birinciliği--- 2016-2017 İlkokullar Arası 3.Sınıflar Mendil Kapmaca Turnuvası Takım Halinde Tuzla İkinciliği--- 2017-2018 İlkokullar Arası 4.Sınıflar Mendil Kapmaca Turnuvası Takım Halinde Tuzla Birinciliği--- 2017-2018 İlkokullar Arası 3.Sınıflar Mendil Kapmaca Turnuvası Takım Halinde Tuzla İkinciliği--- 2017-2018 "Cumhuriyet" Konulu Resim Yarışması Tuzla Üçüncülüğü--- 2018-2019 "İstanbul´Un Kurtuluşu" Konulu Resim Yarışması Tuzla Üçüncülüğü--- 2018-2019 "10 Kasım Atatürk" Konulu Resim Yarışması Tuzla İkinciliği---- 2018-2019 "Tuzla Belediyesi Satranç Turnuvası" Bireysel Tuzla Üçüncülüğü--- 2018-2019 "Çocuk Ve Gemi"Konulu Resim Yarışması Bireysel Tuzla Birinciliği----- 2018-2019 "Çocuk Ve Gemi"Konulu Resim Yarışması Bireysel Tuzla İkinciliği----- 2018-2019 "Çocuk Ve Gemi"Konulu Resim Yarışması Bireysel Tuzla Üçüncülüğü----- 2018-2019 "İstiklal Marşı´Nı Kabul Ve Mehmet Akif Ersoy´U Anma"Konulu Resim Yarışması Bireysel Tuzla İkinciliği----- 2018-2019 "Çanakkale Zaferi Ve Şehitler Günü"Konulu Resim Yarışması Bireysel Tuzla Üçüncülüğü----- 2018-2019 "Çocuk Ve Gemi"Konulu Resim Yarışması Bireysel İstanbul Birinciliği----- 2018-2019 "Çocuk Ve Gemi"Konulu Resim Yarışması Bireysel Marmara Bölgesi Birinciliği----- 2018-2019 " Zeka Oyunları Turnuvası-Mangala" Bireysel Tuzla Birinciliği---- 2018-2019 " Zeka Oyunları Turnuvası-Qbitz" Bireysel Tuzla Birinciliği---- 2018-2019 " Zeka Oyunları Turnuvası-Qeuilibrio" Bireysel Tuzla Birinciliği---- 2018-2019 " Zeka Oyunları Turnuvası-Pentago" Bireysel Tuzla Üçüncülüğü---- 2018-2019 " Sokak Oyunları Turnuvası" Takım Olarak Tuzla Üçüncülüğü----- 2018-2019 " 23 Nisan Çocuk Bayramı" Konulu Resim Yarışması Bireysel Tuzla Üçüncülüğü---- 2019-2020 "İstanbul´Un Kurtuluşu" Konulu Resim Yarışması Tuzla İkinciliği--- 2019-2020 "Cumhuriyet Bayramı" Konulu Resim Yarışması Tuzla Birinciliği--- 2019-2020 "10 Kasım Atatürk´Ü Anma Günü" Konulu Resim Yarışması Tuzla Üçüncülüğü--- 2019-2020 "10 Kasım Atatürk´Ü Anma Günü" Konulu Resim Yarışması İstanbul Mem Mansiyon Ödülü--- 2019-2020 "24 Kasım Öğretmenler Günü" Konulu Resim Yarışması Tuzla Birinciliği---

Öğretmen :46

Öğrenci :731

Derslik :35

Konferans Salonu :1

Biyoloji Laboratuvarı :1

Oyun Odası :2

Kütüphane :1

Saatler:09:00- 14:40 (İlkokul) 09:00-15:35 (İho)

Isınma:Doğalgaz

Bağlantı:Adsl

Yabancı Dil:İngilizce

Ulaşım:Tuzla Merkezden Aydınlı Toki Dolmuşları İle Ulaşılabilir.

Servis Bilgisi:Okulumuza Hizmet Veren Servisler Vardır.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık:5 Km

Sportif Etkinlikler:Sosyal Etkinlikler Kapsamında Geleneksel Olarak Okul Genelinde Yıl İçinde Satranç, Zeka Oyunları, Kitap Okuma, Resim, Futbol, Basketbol (Sayı Atma), Mendil Kapmaca, Şarkı Söyleme, İstiklâl Marşını Güzel Okuma,Hadis Ezberleme Yarışmaları Yapılmaktadır.

Diğer Hususlar:Okulumuzda Düzenli Olarak; Satranç, Zeka Oyunları, Kitap Okuma, Resim,Futbol, Basketbol (Sayı Atma), Mendil Kapmaca, Şarkı Söyleme, İstiklâl Marşını Güzel Okuma,Hadis Ezberleme, Afiş Ve Sportif Yarışmalar Yapılmaktadır.

Yorumlar (0)
13°
açık
Namaz Vakti 26 Şubat 2021
İmsak 06:12
Güneş 07:36
Öğle 13:22
İkindi 16:26
Akşam 18:58
Yatsı 20:17
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 25 54
2. Beşiktaş 24 51
3. Fenerbahçe 25 51
4. Trabzonspor 25 48
5. Alanyaspor 25 42
6. Hatayspor 25 42
7. Gaziantep FK 26 40
8. Karagümrük 25 37
9. Antalyaspor 25 33
10. Göztepe 25 32
11. Konyaspor 25 31
12. Sivasspor 24 31
13. Malatyaspor 26 31
14. Kasımpaşa 25 29
15. Rizespor 25 27
16. Kayserispor 25 25
17. Erzurumspor 25 25
18. Başakşehir 25 24
19. Denizlispor 25 21
20. Gençlerbirliği 25 21
21. Ankaragücü 24 20
Takımlar O P
1. Giresunspor 23 53
2. Samsunspor 23 49
3. İstanbulspor 23 43
4. Altınordu 23 41
5. Adana Demirspor 23 39
6. Ankara Keçiörengücü 23 38
7. Altay 23 38
8. Tuzlaspor 23 38
9. Bandırmaspor 23 31
10. Bursaspor 23 31
11. Ümraniye 23 31
12. Adanaspor 23 26
13. Menemen Belediyespor 23 26
14. Balıkesirspor 23 24
15. Boluspor 23 23
16. Akhisar Bld.Spor 23 19
17. Ankaraspor 23 14
18. Eskişehirspor 23 7
Takımlar O P
1. Man City 25 59
2. M. United 25 49
3. Leicester City 25 49
4. West Ham 25 45
5. Chelsea 25 43
6. Liverpool 25 40
7. Everton 24 40
8. Aston Villa 23 36
9. Tottenham 24 36
10. Leeds United 25 35
11. Arsenal 25 34
12. Wolverhampton 25 33
13. Crystal Palace 25 32
14. Southampton 25 30
15. Burnley 25 28
16. Brighton 25 26
17. Newcastle 25 25
18. Fulham 25 22
19. West Bromwich 25 14
20. Sheffield United 25 11
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 23 55
2. Real Madrid 24 52
3. Barcelona 24 50
4. Sevilla 23 48
5. Real Sociedad 24 41
6. Villarreal 24 37
7. Real Betis 24 36
8. Levante 24 31
9. Granada 24 30
10. Athletic Bilbao 23 29
11. Celta de Vigo 24 29
12. Valencia 24 27
13. Osasuna 24 25
14. Cádiz 24 25
15. Getafe 24 24
16. Deportivo Alaves 24 22
17. Eibar 24 21
18. Real Valladolid 24 21
19. Elche 23 21
20. Huesca 24 19