Deep Purple
KüçükÇiftlik Park, İstanbul
25 Haz 2024
18:00
bilet
Etkinlik Kuralları
Etkinliğe Dair
‘’Smoke On The Water”, ‘’Highway Star’’ ‘’Burn”, ’’Child in Time’’, ‘’Soldier of Fortune”, ”Hurricane”, ”Perfect Strangers’’ gibi birçok ölümsüz şarkı ile tüm dünyada 100 milyondan fazla albüm satışına ulaşan DEEP PURPLE, 25 Haziran 2024'te KüçükÇiftlik Park'ta...

50 yılı aşkın geçmişine, 22 'yi aşkın albüm sığdıran Rock&Roll'un en beğenilen, etkili ve başarılı gruplarından DEEP PURPLE, Planet Rock Radyo İstasyonu’nun düzenlediği ankette ''Dünyanın En Etkili Grupları ''arasında 5.sırada yer aldı.

DEEP PURPLE, geçmişten günümüze gelene kadar Ritchie Blackmore’un yanı sıra, David Coverdale, Glenn Hughes, Joe Lynn Turner, Joe Satriani gibi isimleri kadrosunda ağırladı.

Ian Gillian, Roger David Glover, Ian Piece, Simon McBride ve Don Airey'den oluşan grup üyeleri unutulmaz hitlerini dünyanın birçok ülkesinde müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Rock&Roll müziğinin efsane grubu DEEP PURPLE, 25 Haziran 2024'te albümlerindeki unutulmaz şarkıları müzikseverlerle buluşturmak üzere KüçükÇiftlik Park’ta dinleyicileriyle buluşacak!

Simge Harbiye Konseri 29 Temmuz 2024'de Biletix & Passo’da Simge Harbiye Konseri 29 Temmuz 2024'de Biletix & Passo’da

Bu müthiş Rock müzik şölenini kaçırmayın!
Meet&Greet İçeriği:
- Grup üyeleriyle meet&greet ( Ian Gillan harici)
- Grup üyeleriyle fotoğraf ( Ian Gillian harici)
-Bütün grup üyeleri tarafından imzalanmış poster veya Deep Purple T-shirt
- Deep Purple Hatıra eşyası (t-shirt,şapka vb.)
-Konser günü için hazırlanmış Özel V.I.P yaka kartı hatırası

Editör: Nihat Uludağ