Şişlili komşularımız depremden etkilenen yurttaşlarımız için günlerdir canla başla çalışıyor. Komşularımızın getirdiği yardımlar özenle tek tek kontrol edilerek kategorize edilip ayrılıyor ve gönderilecek yardımlar büyük bir emekle hazırlanıp yine büyük bir titizlikle bölgeye intikal edecek tırlara yükleniyor.

Şişlili komşularımız ve diğer ilçelerden gelip bize destek olan gönüllülerimiz ile birlikte deprem bölgesine destek vermek için tek yürek olduk. Canla başla çalışarak gözlerimiz dolarak hazırladığımız yardım tırlarımızın ulaştığı noktaları Şişli Belediyesi olarak ciddi bir şekilde takip ediyoruz. Yardımlarımızın yerine ulaştığı konusunda komşularımızı ve gönüllerimizin müsterih olabilirler.  

HoliFest İstanbul Festivali Başlıyor! HoliFest İstanbul Festivali Başlıyor!

Günlerdir süren yardım çalışmalarını büyük bir özenle yürüten Belediye Başkanımız Muammer Keskin, deprem bölgesindeki vatandaşlara destek olmak ve depremin ardından bölgeye intikal eden Şişli Belediyesi ekiplerinin yanında olmak için Hatay'a gitti. Şişli Belediyesi olarak depremden etkilenen can dostlarımız için depremden kısa bir süre sonra Veteriner İşleri Müdürlüğümüz tarafından Hatay bölgesine Can Dostlar Yardım Çadırını kurduk ve hemen çalışmaya başladık. Arama kurtarma ve yardım malzemeleri dağıtan ekiplerimiz ile birlikte depremin yıkıcı etkilerini sarmaya, onarmaya ve vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz.

Bu zorlu mücadelede Şişli Belediye Başkanımız Muammer Keskin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay'da kurulan Afet Yönetim Merkezi'nde bölgenin belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamak ve bölgede acil olarak yapılması gereken iyileştirmeler için aksiyon almak için Belediye Başkanımız Muammer Keskin çalışmalarına Hatay'da devam ediyor. 

 Dayanışmanın güzelliği ile depremin yıkıcı etkilerini zamanla hep birlikte saracağız. 

Şişli Belediyesi olarak tüm gönüllülerimize teşekkür ediyoruz. 

Editör: TE Bilisim