PİDECİ’DEN FRANCHISE FUARINA ÖZEL KAMPANYA

Marka, yatırım planlarını ve franchise fırsatlarını katıldığı 15. Bayim Olur musun? Fuarı’nda anlatıyor. Marka, fuar kapsamında başvuru yapan ilk 10 yatırımcıdan 50 bin TL değerindeki Franchise katılım bedelini almıyor.

13 Ekim 2017, İstanbul;

2003 yılından bu yana yüksek kaliteye sahip lezzetli ürünleri, çatısı altında topladığı markaları ve 110’u aşkın restoranı ile faaliyetlerini sürdüren Çıtır Usta Grubu’nun son halkası Pideci, pratik, hızlı ve yatırımcıya avantajlar sunan yeni konseptiyle 15. Bayim Olur musun? Fuarı’nda yerini aldı.

2015 yılında Ar-Ge çalışmalarına başlanılan ve 2016 Aralık ayında ilk şubesini açan marka, sektöre yeni bir soluk getiren şube ve üretim anlayışıyla fuarın ilk gününden itibaren yatırımcıların ilgisi ile karşılaştı.

Fuara özel olarak yatırımcılara yönelik bir kampanya da düzenleyen marka, başvuru yapan ilk 10 yatırımcıdan 50 bin TL değerindeki Franchise katılım bedelini almıyor.

Üç dakikada pide üretebilen özel bir sistem ile tüketicilere damak tatlarında yer etmiş 12 çeşit pide ile seslenen Pideci, üretim sistemine eklediği teknoloji sayesinde kısa bir eğitimle herkesi pide yapabilecek seviyeye getirerek yatırımcılara da önemli bir avantaj sunuyor.

Pideci konseptinin ve franchise fırsatlarının gördüğü ilgiden çok memnun olduklarını anlatan Çıtır Usta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Külekçioğlu, “Çıtır Usta Pideci, marka lansmanı gerçekleşeli bir yıldan daha az bir süre olmasına rağmen, çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere 15 şube ile hizmet veriyor. Şu anda İstanbul dışında Muğla – Bodrum ve Kahramanmaraş’ta pide severlere buluşuyoruz. 2017 yılı sonuna kadar beş yeni şube daha açmayı hedefliyoruz. 2018 yılında toplamda 40 noktada olmayı planlıyoruz. Yurt dışında ise 2019 sonuna kadar 15 yeni şube açmayı arzusundayız” dedi.

Az personel, küçük metrekare, düşük maliyet…

2018 büyüme hedefi kapsamındaki hedef illerini; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Güney sahilleri olarak belirlediklerini anlatan Külekçioğlu, bu bölgelerde hem AVM hem de caddelerde şubelerini konumlandıracaklarını da sözlerine ekledi.

Yatırım fırsatlarına da değinen Külekçioğlu, “Çıtır Usta Pideci markası yatırımcıya kazanç vaad eden bir yapılanma. Az personel, küçük metrekare, düşük maliyetler ve hızlı sirkülasyon odağında bir işletme mantığı ile çalışıyor. Özellikle işçilik giderlerini minimize edebilmek adına özel üretilmiş fırınlar sayesinde üç dakika içinde servise ve paketlenmeye hazır ürünler elde ediliyor. Bu nedenle kısa bir eğitimden geçtikten sonra Pide Ustası olmayan personel dahi pide yapabilir duruma geliyor” dedi.

Franchise katılım bedelini 50 bin TL. olarak belirlediklerini anlatan Küleçioğlu, “Ortalama 50 metre kare bir restoranın anahtar teslim yatırım bedeli 250 bin TL ile 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Her şubemizdeki minimum kar hedefimiz ise yüzde 25 olarak belirlenmiştir. Yatırımın geri dönüşü yapılan ciro ortalamasına göre 18 ila 36 ay arasını buluyor. Ayrıca yatırımcının yaptığı aylık cironun yüzde 5’i roality ve pazarlama katkı bedeli olarak alınıyor” dedi.

http://www.citirusta.com

Mehmet Akif Mah. Basın Ekspress Yolu Derin Sokak. Kat:4 
No : 58 İkitelli - İSTANBUL

T : 444 26 79 F : +90 (212) 494 3 138 E : [email protected]