Adres

Dikilitaş Mah. Eren Sok. No: 16 34349 Beşiktaş, İstanbul
Telefon : +90 (212) 261 34 34 
Fax       : +90 (212) 261 34 74
E-mail :[email protected] 

Hakkında

Chakra Suites, tüm iş plazalarına yakınlığı ile İstanbul'un merkezinde olmasına rağmen gürültüden uzak konumlanmış modern tasarımı ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz tek adresiniz.
Tamamen ev konseptinde tasarlanmış minimum 45 m2 odalarımız ile uzun dönem konaklamalarınızda da CHAKRA SUITES misafirperverliği vazgeçilmeziniz olacak.

Amatör ruhunu kaybetmeden profesyonel bir hizmet sunan CHAKRA SUITES ekibi, birebir kişiye özel sunmuş olduğu VIP hizmetleri ile misafir memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır.

Chakra Suites İstanbul’un kalbi iş merkezlerine yakınlığının yanı sıra ; Zorlu Center, Domabahçe Sarayı, Ortaköy, Nişantaşı, Beşiktaş ve Boğaza sadece yürüme mesafesindedir. Cevahir, Kanyon, İstinye Park, Ak Merkez gibi alışveriş merkezlerine ve Taksim bölgesine ise 10 dakika gibi kısa mesafede yer almakta olup turistler için çok cazip olan Old City bölgesine ( Sultanahmet ) yalnızda 8 km uzaklıktadır. 


Chakra Suites is close to all business Plaza in the center of İstanbul but is located away from noise of city . Chakra Suites has a minimum 45 m2 room that is designed completely home concept. For long term accomadation will be indispensable with our hospitality for you. Chakra Suites is presenting a professional service with special VIP service without losing the spirit of amateor and this provide the highest level of guest satisfaction. We would like to host you in Chakra Suites family. 

Equally appealing to tenants looking for either along or short term local experience in the city centre, Chakra Suites is close to many great attractions such as Zorlu Center Dolmabahça Palace, Cevahir, Kanyon, Metrocity, İstinye Park and Akmerkez Shopping malls, the Bosphorus Bridge and Taksim Square. The coast of the Bosphorus is a few minutes away and the old city, Sultanahmet, another popular location especially for tourists, is only 8 kilometers away.