Polonezköy Cam Sanat Merkezi Nerede Yol Tarifi

Polonezköy Cam Sanat Merkezi, Nerede, Yol Tarifi, Harita, Navigasyon, Adres, Telefon

Beykoz 04.11.2018, 00:05 04.11.2018, 00:19 BERKE EREN
274

POLONEZKÖY CAM SANAT MERKEZİ

YOL TARİFİ, HARİTA, NEREDE, NAVİGASYON

ADRES75.Yıl caddesi NO:12, 34829 Polonezköy/Beykoz/İstanbul

TELEFON+90 216 566 8873

Biz Kimiz?

Cam boncuk sektöründeki yolculuğumuz 20 yıl önce başladı.Cam yelpazesindeki her ürünü imal eden Polonezköy Cam Boncuk, cam sektöründe kullanılan başlıca ürünlerin ve aksesuarların üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır.

Her çeşit cam boncuk üreten Polonezköy Cam Boncuk,sektörün iddialı isimleri arasında her zaman yerini korumaktadır. Toptan ve parakende satış yapan Polonezköy Cam Boncuk, daima ileriyi hedefleyerek yoluna devam eder.Satış politikasında müşteri memnuniyetini ön plana alan Polonezköy Cam Boncuk sizlerle büyüyerek gelişecek ve güçlenecektir.

Bağlantılarımız

cam boncuk

cam boncuk atölyesi

sertaç bayraktar

Turkish glass beads

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Polonezköy cam sanat merkezi, doğa ile iç içe bir yerde, yeşilin her tonunu görebileceğiniz, temiz hava ve bol oksijen alabileceğiniz, şehrin gürültüsünden uzakta ama İstanbul a çok yakın bir yerde “Polonezköy” de yer almaktadır.

Tesisimizde  atölye çalışmalarına katılabilir ve hoşunuza gidebilecek yüzlerce cam boncuk arasından dilediklerinizi satın alabilirsiniz.

İstanbul’u terketmeden şehrin stresinden uzaklaşabileceğiniz bir yerdeyiz. Özellikle çocuklarımız bizlerin en değerli varlıklarımızdır. Çalışma hayatımızdan kalan zamanları onlarla geçirmek, sanırım hepimizi mutlu ediyordur.


Onlarla eğlenceli saatler geçirmek sizin için de önemlidir. Öyleyse sizleri ailecek atölyemize çağırıyoruz. Gelin cam eğitmenlerimizle beraber çocuklarımızın hayal gücünü geliştirelim. Sadece hayal gücünü değil, aynı zamanda da el becerilerini güçlendirelim. Kısa sürede cam boncuk yapmayı öğrenenin.

Hediyelik Cam Ürünleri

Yüzlerce cam bocuk arasından, sevdiklerinize hediye etmek için  cam boncuk satın alabilirsiniz. Cam boncuk dışında diğer cam ürünlerimizi de görebilirsiniz.

Yorumlar (0)