İstanbul Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü

İstanbul Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü, Adres, Telefon, Santral, Sekreterlik, Fax, e-posta, Alaaddin Yıldırım

Belediyeler 02.07.2018, 22:34 BERKE EREN
707
İstanbul Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü

1966 Erzincan/Refahiye doğumlu olan Alaaddin Yıldırım İlk, Orta ve Lise Eğitimini Refahiye Erzincan’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Tarım ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.


1992 Yılında İBB Zabıta Müdürlüğünde Zabıta Memuru olarak göreve başladı. 2004 Yılında İBB Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğüne geçiş yaptı. Kontrol Mühendisliği, Kontrol Amiri, Bölge Şefliği ve Teknik Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Alaaddin YILDIRIM, 2018 tarihinde İBB Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğüne atandı. YILDIRIM evli ve 2 çocuk babasıdır.

Görevleri
Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü, 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5216 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri doğrultusunda, görev yetki ve sorumluluk alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sorumluluk alanında bulunan ilçeler, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe. Tuzla, Şile ilçelerinde bulunan ana arterler, bulvarlar ve meydanlarda Seyyar satıcıların ve dilencilerin önlenmesi, İlan Reklam, Gayri Sıhhi İşyerleri denetimleri ve  izinsiz İşgaller ile ilgili gerekli denetimleri yapmaktadır.

Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü
Santral  : 0216 586 55 50
Sekreterlik : 0216 586 55 50
Fax : 0212 455 43 57/59
e-posta : anadoluzabita@ibb.gov.tr
Adres  : Cevizli Mah. Devrek Cad. D – 100 Güney Yan Yol İBB Ek Hizmet Birimleri Kartal/İstanbul

Anadolu  Yakası Zabıta Müdürlüğüne Bağlı Amirlikler:

Anadolu Yakası İdari ve Mali İşler Zabıta Amirliği

Anadolu Yakası İktisadi Denetim Zabıta Amirliği

Anadolu Yakası Reklam-İlan Denetim Zabıta Amirliği

Anadolu Yakası Merkez Zabıta Amirliği

Anadolu Yakası Kontrol Noktaları ve Çevre Zabıta Amirliği

Anadolu Yakası Gece Nöbetçi Zabıta Amirliği

Anadolu Yakası Dilenci Müdahale Zabıta Amirliği

Anadolu Yakası Trafik Zabıta Amirliği

Ad Soyad:Alaaddin Yıldırım

Görev: Müdür

Birim Adı: Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü

Telefon: 0216 586 55 51

Santral: 0216 586 55 50

Faks: 0212 455 43 59

E-posta: E-mail için tıklayın

Adres: Cevizli Mah. Devrek Cad. D – 100 Güney Yan Yol İBB Ek Hizmet Birimleri Kartal/İstanbul

Yorumlar (1)
Bahadır tuncay Yılmazer 2 yıl önce
Sayın müdürüm selamlar..12,05,2019 tarihinde beykoz belediye zabıta ekiplere bildirdiğim bir ihbardan sonra ekipler gelip yapılan kaçak yapı işlemine müdahale ettiler. Resim çekip durdular..Ama daha sonra şikayet edilen şahısların bir akrabası olan Mustafa Öztürk ismindeki bir zabıta çalışanı gelip sivil halde mekanı yeniden açmıştır...Bu keyfi iradeyi ve görevi kötüye kullanmayı hangi makama iletmek durumunda olduğumuzu bir türlü çözemedim..Bu konuda ek bir şikayet formu eklerseniz sitenize vatandaş mutlu olacaktır..Haksızlıktan bıkan bir toplumuz...Hatta bu adı geçen şahıslar devlete ait ağacı bile kesme derdindeler..Yol kenarındaki mekanı engelliyor diye...tuntuncay2011@gmail.com...konu için buraya telimi yazamıyorum ama ulaşmak isterseniz...bekliyorum..Hayırlı ramazanlar ve çalışmalar dilerim..