Müzelerimiz 8-9 Mart tarihlerinde tüm kadınlara ücretsiz! Müzelerimiz 8-9 Mart tarihlerinde tüm kadınlara ücretsiz!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, narkotik suçlarının önlenmesi ve şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik Bağcılar ilçesinde yürütülen çalışmalarda; Gerçekleştirilen saha araştırmalarında şüpheli bir motosikletin narkotik maddeleri kuryelik yaparak dağıtımını gerçekleştirdiği ve sipariş aldığı adreslere ulaştırdığı belirlenmiş, tespit edilen motosiklet sürücüsü şüpheli Ö.Y.S. 23.02.2024 tarihinde takibe alınmıştır.

BAĞCILAR TORBACILAR

Şüpheli şahsın takip sonrasında bir tekstil atölyesine girdiği görülerek, adrese yönelik operasyon gerçekleştirilmiştir. İşyerine yönelik yapılan çalışmada şüpheli Ö.Y.S. ve H.Ş. yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Whatsapp Image 2024 02 25 At 11.20.01Whatsapp Image 2024 02 25 At 11.20.00

Yapılan incelemede H.Ş. isimli şahsın iş yerinde uyuşturucu maddeleri siparişe göre paketlediği Ö.Y.S.’nin motor ile dağıtımını yaptığı anlaşılmıştır. Ayrıca şüphelilerin yapılan sorgusunda H.Ş.’nin uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adli makamlarca aranan şahıslardan olduğu belirlenmiştir.

İşyerinde yapılan aramada; • 18 parça şeklinde 72 gram skunk maddesi, • Çok sayıda uyuşturucu paketlemede kullanılan vakumlu poşet, • 1 adet hassa terazi, • 2 adet telefon, • 3100TL nakit para ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili yakalanan şüpheliler uyuşturucu madde ticareti suçundan sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.