Ata Demirer Gazinosu
Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul
20 Mar 2024
21:00
bilet
Etkinliğe Dair
ATA DEMİRER İLE GAZİNO GÜNLERİ BAŞLIYOR:

Gazino konseptini komedi ile birleştirip, bir komedi gazinosu formatı yaratan, mizahin yıldız ismi Ata Demirer, yeni şarkılar, yeni şakalar ve unutulmayan klasikleri ile “ATA DEMİRER GAZİNOSU”nun perdelerini 3 yıl aradan sonra tekrar açıyor!

Ata Demirer, Türk sanat müziğinden operaya, türkülerden pop müziğine, tavernadan arabeske kadar geniş bir repertuvar ve kahkaha dolu hikayeleriyle sahnelere geri dönüyor. Ata Demirer’e sahnede yine usta müzisyen Taşkın Sabah yönetiminde ki orkestra eşlik ediyor.

Stand-up, film, albüm ve dizi projeleri ile ilklerin öncüsü olan Ata Demirer’den 2024 yılının ilk müjdesi geldi!

Komedi Gazinosu formatını günümüzde ilk kez sahnelere taşıyan, mizahın yıldız ismi Ata Demirer, Türk sanat müziğinden operaya, türkülerden pop müziğine, tavernadan arabeske kadar geniş bir repertuvar ve kahkaha dolu stand-up gösterisiyle ‘ATA DEMİRER GAZİNOSU’nu yeniden seyirciyle buluşturuyor!

Louis Tomlinson - David Guetta İki Gün Kombine Louis Tomlinson - David Guetta İki Gün Kombine

Sahnelenmeye başladığı günden bugüne kapalı gişe sergilenen Ata Demirer Gazinosu, 16 Şubat’ta Zorlu PSM’de başlıyor.

22 Şubat’ta Zorlu PSM ve 20 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde şakalarıyla seyirciye kahkahalar attıracak, bir yandan da özenle seçilmiş repertuvarı ile müzik şöleni yaşatacak!

Yeni seyircileri ve “Ata Demirer Gazinosu” bağımlıları için hazırladığı yeni şarkılar, yeni şakalar ve unutulmayan klasikleri için Ata Demirer’ yeniden sahnede.

ATA DEMİRER GAZİNOSU İLE MÜZİK TÜRLERİ ARASI YOLCULUK

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Bursa Bülbülü soundtrack albümüyle radyolarda en çok çalan, dillere pelesenk olan şarkılarıyla müzik listelerinde de 1 numaraya yerleşen Demirer, ‘Ata Demirer Gazinosu’da; geniş bir repertuvardan oluşan setlisti ile seyircisini her şarkıda müzik türleri arasında yolculuğa çıkaracak.

Kahkaha dolu, unutulmaz gazino akşamları için biletler satışta!