Tarih

Cumartesi, 17 Haziran 2023 18:00

 Kategori

1. Avantajlı Dönem - Genel Giriş - ₺650,00

2. Avantajlı Dönem - Backstage - ₺2.500,00

2. Avantajlı Dönem - Tribün - ₺420,00

1. Avantajlı Dönem - Tribün (TÜKENDİ) - ₺350,00

1. Avantajlı Dönem - Backstage (TÜKENDİ) - ₺2.250,00

BİLET

 Mekan

Ora Arena

Techno müziğin yüksek temposunu ve eşsiz tınılarını ruhumuza aşılayan, Return To Oz ve Horizon gibi eserleri ile günümüz Techno müziğine büyük bir soluk getiren ve Global sahnelerin vazgeçilmezleri Artur ve Batish herkesin bildiği sahne isimleriyle ARTBAT Majör+++ organizasyonu ve Minör++++ prodüksiyonu ile 17 Haziran Cumartesi günü ORA ARENA'ya geliyor! Sürpriz sahne ve ışık gösterileri eşliğinde Dev eğlenceye hazır olun! 

Artbat Hakkında

Artbat, Ukrayna kökenli bir elektronik müzik grubudur. Grup, Kiev'de yaşayan sanatçılar Artur "Art" and Batish tarafından kurulmuştur. İkili, çeşitli müzik tarzlarını birleştirerek kendilerine özgü bir ses oluşturmuştur ve 2010'larda techno ve house müzik sahnesinde öne çıkmıştır.

Artbat, "Mandrake" ve "Uplift" gibi şarkıları ile uluslararası alanda büyük bir başarı yakalamıştır. Ayrıca, dünyanın en büyük müzik etkinliklerinde, özellikle de Ibiza'daki DC10 ve Amnesia gece kulüplerinde sahne almışlardır. 2021 itibariyle, Artbat dünya çapında saygın elektronik müzik etiketleri arasında yer alan Afterlife ve Diynamic gibi etiketlerle çalışmaktadır.

Artbat, dinamik performansları ve çığır açan prodüksiyonları ile elektronik müzik sahnesinde geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Todes Todes